חיתולי מבוגרים – למה אין טעם להתבייש?

חיתולי מבוגרים

אף אחד לא אוהב לדבר על כך, אך למעשה כולנו מתבגרים והגוף שלנו מזדקן ככל שחולפות השנים. כולנו נגיע למצב שבו הגוף מכשיל אותנו ולא מסוגל עוד לבצע תפקודים בסיסיים כמו ללכת, לרוץ או אפילו להגיע בזמן לשירותים. בריחת שתן בגיל מבוגר נחשבת לאחת התופעות הנפוצות ביותר, ולכן אין שום צורך להתבייש בכך. מדובר על תופעה שיכולה להתרחש בעקבות מחלות שונות, כתופעת לוואי של תרופות ספציפיות או בעקבות ריבוי של לידות והריונות. אומנם בשלב הראשוני מומלץ לגשת ולבצע פיזיותרפיה של רצפת האגן, אך במקרים חמורים יותר, יש צורך להצטייד במוצרי ספיגה מתאימים. לרוב, אנשים הסובלים מבריחת שתן קלה, למשל במקרים של שיעול או צחוק, יכולים להסתפק בפדים ייעודיים. אך בכמויות גדולות יותר של שתן, יש צורך לרכוש חיתולי מבוגרים, קראו בהרחבה!

חיתולי מבוגרים -אין שום בושה בכך

חיתולי מבוגרים מיועדים עבור אנשים מבוגרים שאינם מסוגלים עוד לשלוט בסוגרים שלהם. מדובר על תופעה נפוצה שלרוב לא מדברים עליה, אך למעשה לא מעט אנשים סובלים מכך. לכן חשוב לא להיכנס לבושה או אשמה, אלא לזכור כי מדובר על תהליך טבעי של הזדקנות הגוף. אנשים שסובלים מבריחת שתן, או לחילופין, מרותקים למיטתם בעקבות מחלה כרונית או לאחר ניתוח, צריכים להשתמש בחיתולים המיועדים במיוחד עבורם. חשוב לציין כי מדובר על חיתולים נוחים ואיכותיים, שהופכים את השתן לג'ל, על מנת לשמור על תחושה נעימה יותר. חשוב כמובן לבחור את המידה המתאימה ביותר, על מנת להבטיח נוחות מקסימלית. 

> קראו גם על תחתונים למבוגרים בכתובת https://www.pharmashops.co.il/page_20941!

לסיכום, אנשים רבים סובלים מבריחת שתן בגיל מבוגר, ולכן אין שום צרוך להתבייש בכך. מדובר על אחת מתופעות ההזדקנות, המצריכה שימוש בחיתולי מבוגרים. החיתולים מאפשרים לקשישים לחיות חיים עצמאיים ולשמור על איכות חיים גבוהה יותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נוטריון לספרדית – שירות עם כל הלב
לא סתם בעשור האחרון עלתה באופן משמעותי הבקשה לדרכון אירופי על ידי תושבי ישראלים. הבקשות הללו מגיעות...
קרא עוד »
יונ 28, 2021
אף סתום כרוני – מה עושים?
מתקשים לשמור על שגרת החיים שלכם בצורה תקינה בגלל שיש לכם אף סתום כרוני? שיטת בוטייקו עשויה לספק לכם את...
קרא עוד »
מרץ 08, 2021
אביזרי שיער לחתונה – להנות משיער יפה בלי לסבול 
חתונה היא דבר של פעם בחיים (אצל רוב האנשים, כן?) ועל כן צריך להתארגן לקראתה בהתאם. הכלה – כמובן – שוכרת...
קרא עוד »
מאי 31, 2021