בישון פריזה למכירה

עם גוף קומפקטי, פני תינוקות ושיער לבן צמרירי, בישונים הם גזע מאוד מושך שמראהו משופר על ידי נטייה עליזה וטובת לב. לעתים קרובות אנשים טועים שהם פודלים לבנים.

הבישון, כפי שהוא מכונה בחיבה, קשור לכמה גזעים קטנים: קוטון דה טוליאר, כלב שמקורו בחופי אפריקה באי ליד מדגסקר; הבולונז, שגדל בצפון איטליה ליד העיר בולוניה; ההוואנים, מקובה; והמלטזי, שפותח באי מלטה בים התיכון. נראה גם שמקורם של הבישונים בים התיכון ונלקחו בדרכי סחר למדינות אחרות.

כלבי בישון פריזה למכירה עשויים להיות כלבים קטנים – דגימות גדולות מגיעות בקושי לגובה של מטר – אבל הם עמידים. למרות גודלם הקטן, הם אינם מסווגים כגזע צעצוע על ידי מועדון המלונה האמריקאי; במקום זאת, הם חברים בקבוצה הלא ספורטיבית.

בישונים הם תמיד לבנים (אם כי גורים עשויים להיות שמנת או צהוב חיוור), עם עיניים שחורות ואף שחור. צווארם ​​הקמור מעניק להם מראה גאה ובטוח, בעוד שזנבותיהם המצופים היטב מתעקלים בחן על גבם.

אם אתם מחפשים חיית מחמד משפחתית נפלאה, בישון הוא נפלא. הכלב הזה אוהב לשחק. הוא תמיד שמח (למעט כשהוא נשאר לבד לפרקי זמן ארוכים), וההתנהגות שלו היא חיבה ועדינה.

מכיוון שהם לא נשירים כמו גזעים אחרים, בישונים מומלצים לעתים קרובות לאנשים עם אלרגיות. זה משהו שכדאי לדון בו עם האלרגולוג שלך, מכיוון שלא כולם מגיבים באותה צורה לבישון. לפני שתתחייב לקבל בישון- או כל סוג של כלב – הקפד לבלות קצת זמן בנוכחות הגזע אם יש לך אלרגיות.

לבישונים יש מוניטין של סבל מחרדת פרידה. אם אתה חייב להשאיר את הכלב לבד בבית לפרקי זמן ארוכים, ייתכן שזה לא הכלב בשבילך. בישונים לא רק אוהבים להיות עם המשפחות שלהם, הם צריכים להיות עם המשפחות שלהם. הם מסתגלים היטב למגוון סגנונות חיים, כל עוד הם לא צריכים לבלות יותר מדי זמן לבד.

בגלל גודלם הקטן, בישונים הם חיות מחמד טובות עבור אנשים שגרים בדירות. אבל יש להם הרבה אנרגיה, והם צריכים פעילות גופנית יומיומית, כולל הליכה ומשחקים. חשוב להבין זאת היטב בטרם פניתם אל גורם מכירת גורים מגזע זה.

 

כתוב/כתבי תגובה