מיטה זוגית עם מזרון - ככה תבחרו אותה

מיטה זוגית עם מזרון – ככה תבחרו אותה

אתם תבלו שליש מחייכם במיטה, מה שאומר שחשוב שתקדישו זמן רב לבחירה הנכונה. המיטה הלא נכונה יכולה להוביל לשרירים כואבים, כאבי גב וחוסר שינה. שינה טובה יותר מקבלים עם מיטה טובה, לכן בדקו מה מומלץ בעזרת מספר צעדים שהכנו לבחירת המיטה המתאימה לבית שלכם ולצרכים שלכם.

 

  • בחרו מיטה יחד – אם אתה מתכוון לחלוק מיטה עם מזרון זוגי, עליך לבחור אותה עם בן / בת הזוג. ככה שתוכלו לשכב עליו ולוודא שהוא מספיק גדול ונוח מספיק לשניכם.

 

  • חשבו על גודל החדר – תמיד יש לקחת בחשבון את גודל חדר השינה. אם חדר השינה קטן מדי, מיטה מסיבית לא תהיה בשבילך. כדי להסתובב בחדר כמו שצריך אתה צריך מקום סביר סביב המיטה שלך. אם מדובר בחלל רב-פונקציונליות, קח בחשבון שמיטות ספה מציעות מרחב מחיה רב יותר כשאתה לא ישן עליהם.

 

  • הפק את המרב מהשטח עם מיטות אחסון – אם אין לך מקום לארון בגדים גדול, או שאתה לא יודע איפה לשים את הסדינים שלך, שקול מיטה הכוללת אחסון. הם יתנו לך הרבה מקום נוסף לאחסון הדברים שלך בצורה קלה ונוחה.

 

  • תן לעצמך מקום להתרווח – אם יש לך חדר שינה בגודל גדול או סביר ובן הזוג שלך תמיד תופס את כל השטח במיטה, שקול להשקיע במיטות קינג או מיטות סופר קינג. אם אתה רוצה עוד יותר מקום ונוחות, אז בחר מיטה "קיסרית".

 

  • שקול יותר גם אם אתה יחיד – גם אם אתה ישן לבד, זה לא אומר שאתה צריך לקנות לעצמך מיטה בודדת. אם אתה אוהב מרחב או אם יש לך בת זוג תשקול להשקיע במיטה זוגית.

 

  • וודא שהמיטה נראת טוב כמו שהיא מרגישה טוב – אם אתה רוצה מיטה עם אמירה בסגנון שבאמת מוסיפה אופי לחדר, בסיס המיטה הוא חובה. בחרו בסיסי מיטה מעץ במגוון עיצובים מעולים.

 

  • בחר מיטה טובה לגב – זכרו תמיד, מיטה טובה צריכה לכבד את הגודל, הצורה והצרכים הספציפיים של השינה. אם למשל הגב מטריד אותך לעתים קרובות כששוכבים, בחר במיטה מתכווננת למצב שנוח לך.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיפול בילדים על הספקטרום

נתונים חדשים ממרכזי הבקרה ומניעת מחלות באוטיזם, מראים שמספר האבחנות של ההפרעות על הספקטרום האוטיסטי ממשיך לעלות, ועולה על ההערכות השנתיות. עבור נותני הטיפול בילדים,

קרא עוד »

כל כמה זמן כדאי לספר כלב?

אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לשים אליהם הוא הוא הפרווה של הכלב. מלבד העובדה שהפרווה של הכלב חיונית לצורך שמירה על העור שלו, לספק לו

קרא עוד »