כיצד ניתן לבדוק שאריות אלרגנים במזון?

היום ניתן לראות יותר מגמה הולכת וגדלה של מודעות בתחום של אלרגיה למזון. אם בעבר רק מעטים היו מודעים לתחום, הרי שהיום המודעות לאנשים שאלרגיים למוצרי מזון שונים גדלה. ישנן אלרגיות למזון המוגדרות כאלרגיות מסכנות חיים והן נבדלות מאלרגיות אשר מייצרות תגובה שלילית כלשהי עם חשיפה למזון אך אין סכנה ממשית.

אם אתם חלק מתעשיית המזון, מסעדות ויצרני מזון פרטיים החשיבות לבדיקת שאריות אלרגנים במזון מובנת לכם ועל מנת להיות בטוחים, מומלץ להשקיע במוצר המאפשר לבצע בדיקת אלרגנים במזון בצורה פשוטה, יעילה וזמינה.

נניח שאתם חברה פרטית העוסקת בשירותי הסעדה לגני ילדים, נכון להיום ניתן למצוא כמעט בכל גן ובכל בית ספר לפחות ילד אחד אלרגי למזון מסוים. כתוצאה מכך, ישנה חשיבות רבה לא לספק מזון המכיל את המרכיב האלרגני המדובר, על מנת למנוע מצב שבו הילד האלרגי ייחשף בטעות למזון וייפתח תגובה אלרגית. למעשה, הסטטיסטיקה מצביעה על כ- 7% מהילדים, הסובלים מאלרגיות שונות למזון נפוץ. בדיקת אלרגנים במזון מאפשרת לכם לבדוק בזמן אמת כל סוג של מזון, ולדעת האם מדובר על מזון המכיל את המרכיב האלרגי.

 

בדיקת אלרגנים במזון – כיצד לעשות זאת נכון?

היום ניתן למצוא בשוק מספר סוגים שונים של מוצרים, המאפשרים לבצע בדיקת אלרגנים במזון. מדובר למעשה על קיטים ייחודיים, המאפשרים לבצע את הבדיקה בכל רגע נתון ובכל מקום, ללא שום צורך לשלוח את המזון למעבדה חיצונית. הקיטים מספקים את האופציה לביצוע של בדיקה מהירה ונוחה, שאינה מצריכה ידע מיוחד או ניסיון קודם בתחום. כל אחד יכול לבצע את הבדיקה, במטרה לבדוק סוגי מזון מסוימים, חומרי גלם, משטחים, מי שטיפה וכדומה. הקיטים מאפשרים לבחון נוכחות אלרגנים שונים במזון ובמשטחים, על מנת להבטיח לעצמכם שקט נפשי. כדאי לדעת כי משך הבדיקה עומד על 10 דקות בלבד, לכן לאחר כעשר דקות ניתן לדעת האם ניתן לאכול את המזון המדובר או שכדאי לוותר עליו.

 

מוזמנים להכנס לאתר שלו לקבלת ייעוץ מקצועי – https://www.chemitec.co.il/.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תאילנד עם ילדים

תאילנד עם ילדים – תתכננו נכון

הדרך שבה מבוגרים חווים את תאילנד יכולה להיות דומה במקרים רבים לדרך שבה ילדים יכולים לחוות אותה. גם הילדים יכולים ליהנות מעיסויים מפנקים, ביקור באזורים

קרא עוד »