חגורות בקראטה – איך זה עובד לפי הדרגות והצבעים?

כיום יש לא מעט חוגים ספורטיביים שכדאי שתכירו במטרה להבטיח את הטוב ביותר עבור הילדים שלכם. הורים רבים אשר בוחרים לשלוח את הילדים שלהם לחוגים ספורטיביים שיש בהם מכשירים וציוד נוסף לכושר מאתר XWEAR, נהנים מילדים בריאים וחסונים יותג, בעלי מודעות גבוהה לשמירה על אורח חיים בריא וספורטיבי וכמובן מילדים מאופקים ובעלי שליטה עצמית גבוהה יותר. על כן ביידנ וגם אתם מעוניינים להעניק לילדים שלכם את סל היתרונות הללו שילכו איתן יד ביד שנים ארוכות קדימה, חשוב שתכירו את האפשרות של חוג קראטה. בחוג קראטה, הילדים יקבלו את כל הכלים להם הם נדרשים במטרה לשמור על ביטחונם. מעבר לכך הם יקבלו את כל סל הכלים שצויין לעיל ללא יוצא מן הכלל, מה שיהיה קשה לסגל להם בשיעורים שונים בבית הספר.

 

צבעי החגורות משתנה בהתאם להתקדמות המקצועית 

 

החגורות בחוג קראטה מצליחות לבלבל אנשים רבים. אז במטרה לעשות קצת סדר בכל הבלאגן, חשוב להבין נקודה חשובה במיוחד. הנקודה היא ששינוי צבעי החגורות נגרם כתוצאה ישירה של עליית רמות ודרגות מקצועיות. ילדים רבים אשר בוחרים בחוג קראטה, נהנים מהציפייה התמודית לקבל את החגורה הבאה בצבע המתקדם יותר. ציפייה זו גורמת ליעילות יתר בעת הפעילות בחוג. תמיד ישנה שאיפה וציפייה להתקדם ולקבל את החגורה המיוחלת אשר תוכיח מעל לכל ספק כי עמלם השתלם. דרך כאן ניתן לרכוש ציוד איכותי לקראטה ואומנויות לחימה.

 

שאיפה מתמדת לשינוי צבע החגורה

 

על כן במידה ועד היום התלבטתם לאיזה חוג הכי כדאי לשלוח את הילדים שלכם, לשוב לדעת כי חוג קראטה הוא אחד החוגים המעשירים ביותר אשר יקנו לילדים שלכם סל של ערכים חשובים במיוחד ואף ביטחון פיזי שישליך באופן ישיר על הביטחון העצמי בפרט ועל כל התפתחותם בכלל.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה קשת מונטסורית?
אחד המשחקים הכי מוכרים והכי ממכרים עבור תינוקות וגם עבור ההורים שלהם זו הקשת המונטסרית. מדובר בצעצוע...
קרא עוד »
פבר 10, 2022
איך ללמד את הילדים לרכב על אופניים?
רכיבה על אופניים הינה יכולת נרכשת. ניתן להגדיר אותה גם כמיומנות שניתן לסגל אותה לעצמנו בתרגול...
קרא עוד »
נוב 01, 2020
5 רעיונות להצעת נשואין מיוחדת
ברגע שאתם מחליטים שמצאתם את שאהבה נפשכם והבנתם שהחיים המשותפים איתם יהיו החיים שאתם רוצים עבורכם...
קרא עוד »
יונ 25, 2019