על ילדכם מתוכן מילולי

בעולם שכולו טכנולוגיה: כך תגנו על ילדכם מתוכן מילולי

על מנת שתוכלו כהורים להגן על ילדכם מתוכן מילולי שלילי או פוגעני, עליכם לנקוט במספר פעולות. במדריך זה נציג את כל הדרכים לצורך הגנה על הילדים – בעולם שכולו טכנולוגיה אשר רק הולכת וצוברת תאוצה.

המדריך המלא להורים המודאגים: כך תגנו על ילדכם מפני תכנים פוגעניים

ע"פ סקרים אשר נערכו בשנים האחרונות עולה כי היקף החשיפה של ילדים מגיל 5-16 לתכנים פוגעניים באינטרנט עלה באופן משמעותי, כאשר אנו מתייחסים לתכנים אשר נוגעים לאלימות, סמים ופורנוגרפיה. על מנת להגן על הילדים מפני התכנים הללו חשוב קודם כל ליצור קשר עם ספקית האינטרנט, וזאת בשל העובדה כי כל ספקיות האינטרנט בישראל מחויבות להציע שירות של חסימת תכנים מפני ילדים, הן באמצעות קוד אישי להורים והן באמצעות הסרה מלאה של תכנים אשר עשויים להיות פוגעניים. מדובר בשירות בסיסי אשר מאפשר לכם כהורים לקבל שליטה על החשיפה של הילדים, מבלי לחשוש כי הם יגיע בטעות לתוכן אשר אינו מותאם לגיל שלהם.

התקנה של תוכנת אנטי וירוס לצורך חסימת תכנים

חברות טכנולוגיה רבות החלו לפתח תוכנות אנטי וירוס מתקדמות אשר מאפשרות לבצע חסימה של תכנים, בהתאם לדרישה אישית. את התוכנות ניתן להוריד באופן קל ופשוט למחשב, ולבצע חסימת אתרים מלאה. בסקירה ב safetydetective-ניתן לקבל מידע מלא בעבור תוכנות אנטי וירוס מתקדמות, וזאת לאור השוואה מקיפה אשר מאפשרת לכם כהורים להגן על המחשבים לא רק מפני תכנים פוגעניים כלפי הילדים אלא גם לצורך הגנה מתוכנות כופר, וירוסים ועוד. הסקירה המלאה משלבת את תוכנות הוירוס הטובות ביותר לשנת 2020, ועל כן מומלץ להיכנס ולקרוא לצורך התקנה מהירה אשר תספק מעטפת אבטחה מלאה למחשבים ולטאבלטים.

אפשרויות סינון מתקדמות

אופציה נוספת אותה מומלץ להכיר היא אפשרות של סינון דפים ספציפיים כמו גם אפשרות להגבלת זמן הגלישה. מדובר בנדבך משמעותי להורים אשר מספרים כי היקף של הילדים לאינטרנט רק הולך וגובר, עד לכדי מצב שהם אינם מוכנים לעזוב את המחשב או המכשיר הנייד. מחקרים אשר נעשו בתחום העלו ממצאים מדאיגים לגבי היקף החשיפה של הילדים, לעיתים בגילאים צעירים מאוד – אפילו מגיל שנתיים. אפשרות סינון מתקדמות נותנות לכם כהורים את האפשרות לא רק לסנן תכנים אלא לפקח על הזמן שבו הילדים שוהים מול המחשב, וזאת באמצעות כיבוי מלא של המחשב לאחר זמן נקוב אותו תגדירו מראש.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיפול בילדים על הספקטרום

נתונים חדשים ממרכזי הבקרה ומניעת מחלות באוטיזם, מראים שמספר האבחנות של ההפרעות על הספקטרום האוטיסטי ממשיך לעלות, ועולה על ההערכות השנתיות. עבור נותני הטיפול בילדים,

קרא עוד »

כל כמה זמן כדאי לספר כלב?

אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לשים אליהם הוא הוא הפרווה של הכלב. מלבד העובדה שהפרווה של הכלב חיונית לצורך שמירה על העור שלו, לספק לו

קרא עוד »