מתנות מפתיעות לילדים

המתנות המפתיעות שאתם יכולים לקנות לילדים שלכם

רכישת מתנות לילדים עשויה להיות מאתגרת יותר ממה שכולם חושבים. הילדים של היום הם ילדים סקרנים, הם נולדו לעולם עשיר באטרקציות וחוויות, ותהליך רכישת המתנות כבר אינו פשוט כפי שהיה בעבר. אם הילדים חוגגים יום הולדת, סיימו את השנה בהצטיינות או שבא לכם לפנק אותם במתנה מיוחדת – המשיכו לקורא, כי אספנו בעבורכם רעיונות למתנות מפתיעות ומיוחדות!

שולחנות משחק

בין אם יש לכם חצר, חדר משחקים או חלל גדול בבית, הרי ששולחנות משחק מהווים מתנה נהדרת בעבור הילדים, החל משולחן טניס, דרך שולחן כדורגל, ועד לשולחן הוקי אוויר – יש מלאי מגוון של משחקים שמתאימים הן לילדים והן למבוגרים. למעשה, עם שולחנות משחק שונים, תוכלו לערוך טורנירים משפחתיים, מה שיתרום באופן ניכר לגיבוש המשפחתי, ואף תוכלו להזמין את חבריהם של הילדים לשחק עמם ולסייע להם לשפר כישורים חברתיים חיוניים.

בריכה מתנפחת

בתים שהתברכו בחצר גדולה, בהחלט יכולים לפנק את הילדים בימי הקיץ החמים בבריכה מתנפחת, ובמקרה הזה תהיו בטוחים שמדובר במתנה מוצלחת במיוחד. יש מגוון רחב של בריכות ביתיות (ושלל דגמים מעוצבים וממותגים), ויש אף בריכות שיכולות להתאים למבוגרים, כך שלמעשה גם ההורים יוכלו ליהנות מהמתנה.

סדנת בישול

בטח לא חשבתם להעניק לילדים מתנה שהיא בעצם חוויה: סדנת בישול! כמה פעמים הילדים מתגנבים למטבח ורוצים לעזור בבישולים? ובכן ניתן למצוא ברחבי הארץ סדנאות בישול שמתאימות לילדים, מה שעשוי להקנות להם את האהבה למטבח ומי יודע – אולי בסוף הם ילמדו אתכם כמה טריקים בבישול. אגב, אם הילדים לא אוהבים לבשל ובכל זאת התחברתם להענקת סדנה במתנה, טוב לדעת שיש מגוון סדנאות ייחודיות לילדים ברחבי הארץ, כך תוכלו לבחור בסדנה האידיאלית ביותר בעבורם.

ערכת יצירה

ערכות יצירה מתאימות לבנים ולבנות מכל הגילים, משום שניתן להתאים את סוג הערכה לגיל של הילד. נוסף לכך יש גם ערכות מתחומים שונים בעולם היצירה כמו אריגה, יצירה בנייר, סריגה, פיסול אלמנטים וכו', כך שניתן לבחור מספר ערכות ממספר תחומים שונים ולהעניק לילדים הזדמנות לעסוק בשלל פעילויות יצירה ייחודיות. חוץ מזה, טוב לדעת שיצירה מסייעת לפתח את המוח והכישורים הקוגניטיביים, היא מעודדת יצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסה, משפרת את הריכוז ואת הדמיון. נוסף לכל אלה היא תורמת להקניית כישורים מוטוריים – כך שזו בהחלט מתנה מצוינת!

משחקי קופסה

עידן המונופול לא תם, ועדיין ילדים רבים מוצאים במשחקי הקופסה עניין רב. כיום תוכלו למצוא ברשתות הצעצועים מגוון רחב של משחקי קופסה, החל מפאזלים, דרך משחקי חשיבה ועד למשחקים שמתאימים לפעוטות. משחקי הקופסה מעודדים חשיבה יצירתית ותורמים להקניית כישורים חברתיים ולו בשל העובדה שמדובר במשחק חברתי.

 

בחרו את המתנה האידיאלית ביותר עבור הילדים שלכם, ואל תשכחו לעטוף אותה באריזה צבעונית ולצרף ברכה מרגשת. מזל טוב!

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: