דשא סינטטי – גורמים לבחירה ושימוש

דשא סינטטי קיים כבר הרבה זמן. זה הומצא לראשונה בשנות החמישים. זה פופולרי יותר מאי פעם עכשיו, והוא משמש עבור יישומים רבים ושונים: דשא סינטטי עשוי מפוליאתילן, פוליפרופילן או פוליוויניל כלוריד. זה עמיד וקל לתחזוקה. 

כאמור, דשא סינטטי איכותי הוא סוג של דשא מלאכותי העשוי מחומרים סינתטיים. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת בחירה ושימוש בדשא סינטטי.הבחירה תלויה בגורמים כמו סוג האדמה, האקלים, כמות אור השמש וכמה זמן אתם מוכנים להשקיע בתחזוקתו. 

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת דשא סינטטי. החשוב ביותר הוא האקלים באזור שלך, מכיוון שהוא משפיע על התדירות שבה אתה צריך להשקות אותו, כמה אור שמש הוא צריך, ועד כמה הוא שטוף שמש באופן כללי. גורם נוסף הוא האם אתם רוצים מדשאה שילדים יוכלו לשחק בה או לא – אם כן, אז כדאי לבחור סוג של דשא סינטטי רך מספיק כדי שהם יוכלו להתרוצץ עליו מבלי לפגוע בעצמם. לבסוף, ישנו את המחיר של המוצר – אם התקציב הוא בעיה עבורך אז יש כמה סוגים זולים יותר של דשא מלאכותי בחוץ שאולי כדאי לשקול.

מה משפיע על תהליך הבחירה שלו?

– אקלים: האקלים יכתיב את סוג הדשא הסינטטי שעליכם לבחור. לדוגמה, אם אתם גרים באקלים יבש אז עדיף ללכת על דשא סינטטי שיש לו ניקוז טוב כי הוא לא יתקע במים בקלות. אם אתם גרים באזור עם לחות גבוהה אז עדיף ללכת על דשא סינטטי בעל הגנת UV מעולה כי הוא לא ידהה מהר מחשיפה לאור שמש ישיר.

– תקציב: יש לשקול את התקציב עבור הפרויקט שלך לפני קבלת כל סוג של החלטה על איזה סוג של דשא סינטטי אתה רוצה עבור הנכס שלך.

– מטרה: לדשא סינטטי יש מטרות שונות והם מיוצרים עבור יישומים שונים אז עשה

 

כתוב/כתבי תגובה