תמיד 4 אדג'

תמי 4 אדג' החדש – שווה שדרוג?

תחום ברי המים בארץ זהו תחום שללא ספק נמצא בפיתוח מתמיד והגרסאות החדשות והמשופרות פשוט לא מפסיקות להפתיע אף פעם. תמי 4 מצא את דרכו ללא מעט בתים בישראל והביקוש עדיין מטורף. כמות היתרונות המגיעים מיד לאחר התקנת תמי 4 היא אדירה. מלבד העובדה שאתם באמת שותים יותר מים, תמי 4 מקל ומזרז לא מעט את התהליכים והפעולות בכל הקשור לשתייה. אז מה כל כך טוב בתמי 4 בבית? והאם תמי 4 אדג' החדש באמת לוקח את תחום ברי המים הביתיים עוד צעד אחד קדימה? המשיכו לקרוא.

להשוואת ברי מים באתר משתלם לי >>>

תמי 4 – יתרונות בולטים


הרבה מאוד אנשים מדברים על כך שרמת חייהם עלתה מהרגע בו התקינו תמי 4 בביתם. אנשים לא פסיקים לדבר על היתרונות הרבים ועל הזמן שהתפנה להם. קבלו את היתרונות המשמעותיים ביותר עליהם מעידים לקוחות מרוצים:

  • הגודל בהחלט משמעותי – מכשירי תמי 4 ידועים בגודל קומפקטי ומשקל קל יחסית. לכן ניתן להציב ולמקם אותם בלא מעט פינות במטבח ועל גבי לא מעט רהיטים. כמו כן, בשל משקלם הקליל, ניתן כמובן גם להזיז ולשנע אותם ממקום למקום במינימום מאמץ.

  • מים מטוהרים באמת – תמי 4 מביאים לנו את טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת ביותר בעולם.

  • שיא הטכנולוגיה מישהו? – מי חשב שזה בכלל אפשרי? ניתן לשלוט על מכשיר התמי 4 שלכם מרחוק על ידי אפליקציה. תוכלו להגדיר יעדי צריכה וכן גם להרתיח מים מרחוק!

ישנם כמובן עוד לא מעט יתרונות כמו העלויות הזולות ונגישות הפעלה גם לילדים.

קבלו עוד פרטים באתר מוזילים >>>

תמי 4 אדג' החדש


כשמדברים על מוצר חדש המציג שדרוג, כנראה שיש מן האמת. תמי 4 אדג' החדש מציג לנו שליטה מרחוק על לא מעט פעולות שימושיות, עיצוב מהמם ופרקטי ביותר, מפרט טכני מרשים מאוד ועוד לא מעט שינויים שלגמרי יקלו עליכם אפילו עוד.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיפול בילדים על הספקטרום

נתונים חדשים ממרכזי הבקרה ומניעת מחלות באוטיזם, מראים שמספר האבחנות של ההפרעות על הספקטרום האוטיסטי ממשיך לעלות, ועולה על ההערכות השנתיות. עבור נותני הטיפול בילדים,

קרא עוד »

כל כמה זמן כדאי לספר כלב?

אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לשים אליהם הוא הוא הפרווה של הכלב. מלבד העובדה שהפרווה של הכלב חיונית לצורך שמירה על העור שלו, לספק לו

קרא עוד »