אוהלים להשכרה

אוהלים להשכרה

אוהלים להשכרה נועדים לשימושים רבים. בין אם אתם נמצאים ברגעים קשי של אבל על פטירת אחד מבני המשפחה ואתם צריכים אוהל לאבלים. ובין אם אתם לפני אירוע מרגש כמו חתונה וכדו'. ישנם רבים שיבחרו דווקא באוהל כמקום בו יקיימו את האירוע שלהם.

לאירוע שמתקיים באוהל יתרונות רבים כמו מיקום האוהל. תוכלו למקם את האוהל בכל מקום שרק תעלו על דעתכם מחוף הים ועד לגינות מיער פרוע ועד לחצר הבית.

גדלים שונים

מהו גודל האוהל שאתם צריכים? בכדי לדעת מהו הגודל הנכון שתצטרכו להזמין עליכם לדעת מהו סדר הגודל של המשתתפים באירוע, כמו כן מה אתם מתכננים להכניס לאוהל. גודל האוהלים להשכרה הינו גמיש מאוד.

ברוחב האוהלים תוכלו להחליט על החל מ – 3 מטרים ועד לרוחב של 30 מטרים ויותר. את אורך האוהל תוכלו להאריך או לקצר בכפולות של 3 או 5 מטרים. כך שטווח הגדלים של האהלים נע בין 9 מ"ר ועד ליותר מ – 3000 מ"ר.

עיצוב פנים האוהל

את העיצוב תוכלו לבחור כמובן על פי אופי האירוע ולטעמכם. אם מדובר באוהל לחתונה וכדו', תוכלו להרכיב במות ותפאורה מיוחדת, וילונות ושלל אביזרים. חברות של אוהלים להשכרה יעזרו לכם בעיצוב האוהל בהתאם לסוג האירוע.

אוהל ממוזג

חשוב מאוד: מיזוג נכון של האוהל. אתם בטח לא רוצים שהאווירה באוהל לא תהיה נעימה, לכן חשוב מאוד לשמר את הטמפרטורה הנכונה באוהל בהתאם למתרחש בו. ישנם פתרונות מיזוג שונים לאוהלים החל ממקררים תעשייתיים ומצננים מיוחדים, הכירו את כל הפתרונות באתר אוהלי נתנוב.

השימוש הנפוץ ביותר הוא במיזוג רגיל על ידי קביעת מזגנים במיקומים שונים באוהל, בהתאם לאירוע – אם מדובר באוהל אבלים בו לא שוררת יותר מידי המולה לא תצטרכו קירור חזק מידי בשונה מחתונה וכדו'.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תאילנד עם ילדים

תאילנד עם ילדים – תתכננו נכון

הדרך שבה מבוגרים חווים את תאילנד יכולה להיות דומה במקרים רבים לדרך שבה ילדים יכולים לחוות אותה. גם הילדים יכולים ליהנות מעיסויים מפנקים, ביקור באזורים

קרא עוד »