טיפים לרכישת מסור עבודה לעסק

טיפים לרכישת מסור עבודה לעסק

אם אתם מחפשים מסור לעסק שלכם, אין ספק שאתם חייבים להכיר את מגוון המסורים הגדול שקיים כיום וזאת בכדי שתוכלו לבחור ממנו את המסור המתאים ביותר לעסק שלכם. למסור יש תפקיד חשוב ועל כן, יש לרכוש אותו בצורה הטובה ביותר וזאת בכדי שהוא יעשה את העבודה כפי שצריך. בבואכם לרכוש מסור לעסק שלכם עליכם להתחשב בכמה פרמטרים וזאת בכדי לרכוש את המסור המתאים ביותר לצרכים שלכם. במאמר הבא תקבלו את כל המידע אודות המסורים הקיימים כיום ועל האופן שבו כדאי לכם לבחור מסור עבור העסק שלכם.

איך תבחרו מסור לעסק?

ניתן כאמור למצוא כיום כמה מסורים: מסור שרשרת הרלוונטי בעיקר עבור גיזום או כריתה של עצים. מסור שרשרת הוא כלי עבודה נטען כך שכאשר משתמשים בו לא מוגבלים לעבודה בקרבת שקע חשמלי וכן שומרים על הסביבה ולא מסיבים רעש משמעותי מדי. מדובר על מסור בעל כוח רב. מסור נוסף הוא מסור חשמלי עם שרשרת. חשוב להסתכל על כוח המנוע של המסור המדובר שכן, זהו הפרמטר העיקרי שמבדיל בין מסורי השרשרת. בהתאם לסוג העבודה שאתם צריכים לעשות עם המסור תוכלו לבחור את מסור השרשרת החשמלי בעל נפח המנוע המתאים לכם. בניגוד למסור השרשרת הרגיל המסור החשמלי לא נועד לעבודות כמו גיזום אלא יותר לעבודות כמו חיתוך מדויק, מורכב וגמיש. כדאי לבחור במסור הזה לצורך ביצוע עבודות נגרות מדויקות או אפילו לצורך יצירת פריט מעוצב ואף אומנותי.

חשוב מאוד לשים דגש על כמה פרמטרים טרם בוחרים במסור חשמלי עם שרשרת כגון:

גודל המכשיר ועובי הלהבים אשר ישפיעו על העוצמה של המסור ועל עובי החומר שהוא יהיה מסוגל לחדור. המהירות של המסור והאם יש פונקציה של שינוי מהירות התנועה של הלהב. הצורך יהיה תלוי בסוג העבודה שאתם מתכוונים לבצע. יש לבדוק האם המסור נייד. ישנם מסורים מקצועיים שפועלים על סוללה ועל כן הם ניידים ונוחים יותר לשימוש וכמובן העוצמה של המסור ועוד.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: