סוגים של אבן טבעית וסלעים למצבות

אם גם אתם מעוניינים במצבה מיוחדת לאדם יקר שנפטר, חשוב שתבחנו את היצע האבנים והסלעים המוצעים על ידי חברה אשר בונה מצבות. נכון להיום יש חברות שמציעות מלאי מוגבל של אבנים המוצג בקטלוג האתר או המקום. מנגד, יש חברות שמציעות ללקוח כל סוג של אבן טבעית וסלעים למצבות וזאת בהתאמה אישית. 

סלעים ואבן טבעית בהתאמה אישית

יש סוגים רבים של סלעים ואבן טבעית וחשוב לוודא שמדובר על אבן אמיתית איכותית אשר תחזיק מעמד לאורך שנים, וזאת על מנת להימנע ממפח נפש כאשר מגלים תוך כמה שנים שיש לחדש את המצבה. פנייה אל חברה שבאמצעותה ניתן להזמין סלעים מיוחדים או אבן טבעית ממדינות שונות וחברה אשר מציעה היצע גדול של סלעים, היא אותה חברה אצלה משתלם לרכוש אבן טבעית וסלעים למצבות (כדאי לקבל מידע על מחיר מצבה לפני כן).

אבן טבעית וסלעים – סוגים שונים

  • סלעי גרניט – ניתן להזמין סלעי גרניט מיוחדים המגיעים משוויץ. צבעם של אלו הוא ירוק כהה.
  • קונגלומרט – כאן מדובר על סלע מיוחד אשר נוצר משברים של סלעים אחרים שחוברו יחד. אידיאלי למצבות בסגנון סולידי.
  • ערד – המאפיינים העיקריים של סלע ערד הם החוזק, הקשיחות והעמידות של סלע זה מקורו מירדן או מערד. סלע זה פחות מתאים לפיסול, אך בהתאם מתאים להחלקה.
  • מקופלת – סלע מיוחד שניחן בקפלי אבן ובמראה טבעי ומרשים. פעמים רבות משתמשים בסלע זה למטרת מצבות או עיצוב של מצבה מאבן אחת ומרשימה. אפשרות נוספת ומיוחדת למצבה היא בשימוש בסלע מקופלת זהב אשר מעניק אשליית נצנצים, כמו זהב.

סלעים נוספים בהם ניתן לבחור למטרת מצבות הם סלעי בזלת, אסייתי, טרוונטין, גבישי, בולבוס, בורדו והרשימה עוד ארוכה. אפשרות נוספת היא אבן טבעית למצבות, כאן הכוונה היא אל מצבות אבן מבזלת, גרניט, אבן חברון, אבן גלילית ועוד. אבן טבעית היא אותה אבן שנוצרה בטבע מהתגבשות של מינרלים והתלכדותם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הדרך המהירה להתחתן
לא מעט אנשים, גברים ונשים, מתמודדים עם קושי לא פשוט למצוא זוגיות מאושרת, זוגיות שתאפשר להם בבוא העת...
קרא עוד »
פבר 14, 2019
מה עושים היום כדאי להרשים את הילדים
ילדים זו שמחה. את זה כולנו יודעים. אך האמת היא כי על מנת לשמח ילדים צריך לפעמים לעבוד קשה על מנת להצליח...
קרא עוד »
ספט 01, 2019
סדנת סבונים לילדים – פעילות מהנה ומעשירה
סדנת סבונים לילדים באתר Nacca סבונים היא פעילות מהנה ומעשירה המאפשרת לילדים ליצור בעצמם סבונים...
קרא עוד »
דצמ 26, 2023