סוגים של אבן טבעית וסלעים למצבות

אם גם אתם מעוניינים במצבה מיוחדת לאדם יקר שנפטר, חשוב שתבחנו את היצע האבנים והסלעים המוצעים על ידי חברה אשר בונה מצבות. נכון להיום יש חברות שמציעות מלאי מוגבל של אבנים המוצג בקטלוג האתר או המקום. מנגד, יש חברות שמציעות ללקוח כל סוג של אבן טבעית וסלעים למצבות וזאת בהתאמה אישית. 

סלעים ואבן טבעית בהתאמה אישית

יש סוגים רבים של סלעים ואבן טבעית וחשוב לוודא שמדובר על אבן אמיתית איכותית אשר תחזיק מעמד לאורך שנים, וזאת על מנת להימנע ממפח נפש כאשר מגלים תוך כמה שנים שיש לחדש את המצבה. פנייה אל חברה שבאמצעותה ניתן להזמין סלעים מיוחדים או אבן טבעית ממדינות שונות וחברה אשר מציעה היצע גדול של סלעים, היא אותה חברה אצלה משתלם לרכוש אבן טבעית וסלעים למצבות (כדאי לקבל מידע על מחיר מצבה לפני כן).

אבן טבעית וסלעים – סוגים שונים

  • סלעי גרניט – ניתן להזמין סלעי גרניט מיוחדים המגיעים משוויץ. צבעם של אלו הוא ירוק כהה.
  • קונגלומרט – כאן מדובר על סלע מיוחד אשר נוצר משברים של סלעים אחרים שחוברו יחד. אידיאלי למצבות בסגנון סולידי.
  • ערד – המאפיינים העיקריים של סלע ערד הם החוזק, הקשיחות והעמידות של סלע זה מקורו מירדן או מערד. סלע זה פחות מתאים לפיסול, אך בהתאם מתאים להחלקה.
  • מקופלת – סלע מיוחד שניחן בקפלי אבן ובמראה טבעי ומרשים. פעמים רבות משתמשים בסלע זה למטרת מצבות או עיצוב של מצבה מאבן אחת ומרשימה. אפשרות נוספת ומיוחדת למצבה היא בשימוש בסלע מקופלת זהב אשר מעניק אשליית נצנצים, כמו זהב.

סלעים נוספים בהם ניתן לבחור למטרת מצבות הם סלעי בזלת, אסייתי, טרוונטין, גבישי, בולבוס, בורדו והרשימה עוד ארוכה. אפשרות נוספת היא אבן טבעית למצבות, כאן הכוונה היא אל מצבות אבן מבזלת, גרניט, אבן חברון, אבן גלילית ועוד. אבן טבעית היא אותה אבן שנוצרה בטבע מהתגבשות של מינרלים והתלכדותם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מורה לפיתוח קול – גם זמרים צריכים להיעזר בו
נהוג לחשוב שאדם אשר מגיע אל תחום מקצועי מסוים ומתחיל לעסוק בו באופן ממשי, לא צריך יותר להמשיך וללמוד...
קרא עוד »
ספט 22, 2021
מה זה אזוספרמיה?
אזוספרמיה הוא מצב שבו גבר אינו מייצר זרע בגלל בעיה כלשהי באשכים. הגורמים לאזוספרמיה רבים ומשתנים...
קרא עוד »
פבר 22, 2023
טרקטורון לילדים כמה זה בטוח?
כלי רכב מסוג טרקטורון, החל את דרכו כרכב חקלאי. באמצעות הטרקטורון, היו מעבירים החקלאים קציר וסחורה...
קרא עוד »
יול 05, 2019