רוצה הגדלת חזה אך מפחדת מהצלקות? קראי את זה

רוצה הגדלת חזה אך מפחדת מהצלקות

החזה מסמל את הנשיות של כל אישה. לא מעט נשים חשות לא מספיק נשיות בשל חזה קטן מדי לטעמן. אותן נשים מסתובבות עם תחושה של חוסר אונים ולא פעם הדבר פוגע להן אף בביטחון העצמי ובדימוי העצמי שלהם. כיום, כל אישה אשר חשה כי החזה שלה קטן מדי והדבר פוגע באיכות חייה, בדימוי העצמי שלה ובביטחון העצמי שלה, יכולה לבחור בניתוח להגדלת חזה. בעוד שניתוח להגדלת חזה בעבר היה ניתוח מורכב מאוד שהיה מותיר צלקת, הרי שכיום ניתן לבצע את הניתוח המדובר מבלי שיהיה צורך להשאיר צלקת שתעיד על הניתוח שהאישה עברה.

מהו ניתוח הגדלת חזה ללא צלקת?

כאמור, גם בעבר נשים בחרו לבצע ניתוח הגדלת חזה ראו בקישור. אולם בעבר, ניתוח הגדלת חזה היה מותיר צלקת שכן, השתלת הסיליקון הייתה מתבצעת לאחר שהיה נעשה חתך במרכז החזה. כיום, ישנם מנתחים פלסטיים מומחים בתחום ניתוחי הגדלת חזה, אשר מציעים לכל אישה אפשרות להנות מחזה גדול יותר, מבלי שהדבר יבוא על חשבון צלקות ניכרות לעין. כיצד? באמצעות 2 שיטות? בשיטה הראשונה מילוי החזה מתבצע באמצעות חתך הנעשה מתחת לבית השחי באיזור נסתר ובמקרה השני על ידי הזרקה של חומר מילוי ללא צורך בחתך. בשני המקרים המדוברים האישה יכולה לקבל את מראה החזה שתמיד חלמה עליו, מבלי שהיא תצטרך להתפשר על צלקות אשר פוגעות באסתטיקה שלה.

חשוב מאוד לבחור עבור ביצוע ניתוח הגדלת חזה ללא צלקות את המנתח הפלסטי הטוב ביותר בתחום זה. שכן, על מנת שהתוצאה אכן תבוא לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר ובכדי שהאישה לא תסבול מצלקות שיישארו לה לאחר הניתוח, יש לבחור מראש ברופא בעל ניסיון וידע בניתוחים הללו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אימון אישי – מחיר
בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מתאמנים על ידי מאמן אישי. לפעמים זה נעשה ביחיד ולפעמים בקבוצות. אם יש...
קרא עוד »
ספט 14, 2020
פורטנייט שובר שיאים בכל הזמנים
המאמר באדיבות https://g-rafa.co.il מן הרגע שבו יצא לאוויר העולם המשחק החדש הזה אף אחד לא ממש שיער לעצמו עד...
קרא עוד »
מרץ 18, 2019
נומרולוגיה – מיתוס או עובדה
אנשים רבים מאמינים בשיטות שאינן מדעיות ומוכחות. דוגמה לכך היא הרפואה האלטרנטיבית שסוחפת אחריה את...
קרא עוד »
פבר 20, 2019