הצגות ילדים

אילו הצגות ילדים הכי אוהבים

זה חשוב מאוד לחבר את הילדים הצעירים אל העולם של התיאטרון כבר בגילאים צעירים רק על מנת להרחיב את היריעה של העולם התרבותי שלהם, שמורכב ממסכים דיגיטליים בעיקר. הילדים של היום כבר רגילים מגיל צעיר אל קצב מהיר של סרטונים שמעבירים להם מידע רב בכמה דקות קצרות, ולהרגיל אותם אל תוכן שכולל הצגה שלמה הוא דבר חשוב שמלמד אותם ומעשיר אותם בתוכן שמוגש באופן שונה מכל השאר. אלו הצגות הכי כדאי לקחת את הילדים אליהן? יש שורה ארוכה של הצגות מוצלחות וותיקות וחדשות שמגיעות אל היכלי התרבות בכל הארץ כל הזמן כמו המופע של סרגיי פולונין בישראל.

> קראו איך משיגים כרטיסים לאירוויזיון

הקלאסיקות תמיד מוצלחות

קודם כל זה חשוב להבין כי הילדים גדלים עם ספרי ילדים שהם כאלה שהיו בידיים של ההורים שלהם ושל סבא ושסבתא גם. יש לא מעט הצגות שקיימות כבר עשרות של שנים מכיוון שהן מבוססות על סיפורים שהם ספרים רבי מכר שמוכרים לילדים מכל העולם, ולא רק לכאלה שבארץ ישראל גדלים.

לקחת את הילדים אל הפקה שבה מדובר בסיפור מוכר ואהוב היא מתכון ברור אל הצלחה שאיתה כמעט ולא ניתן לפספס, כאשר ההנאה מובטחת לא רק עבור הילדים שיושבים בתיאטרון אלא גם להורים שלהם שמכירים את הסיפורים הללו היטב. באלו הצגות מדובר? מעשה בחמישה בלונים, חנ'לה ושמלת השבת, האריה שאהב תות, עוץ לי גוץ לי, הקוסם מארץ עוץ ועוד רבים וטובים אחרים (הקליקו לכל המידע) שכל ילד ישמח לצפות בהם בתור הצגה.

הצגות חדשות עם כל הכוכבים

אל השאלה איזו הצגה הילדים הכי אוהבים ניתן לענות בפשטות, כ הצגה שבה יש סיפור מוכר ו/או כזו אשר מכילה את השחקנים הכי מוכרים בתחום של המופעים אשר מתוכננים לילדים משנים עברו ובשנים העדכניות. נכון לשנת 2019 יש מבחר רחב של הצגות חדשות שלפעמים לקוח מהן תוכן של סיפור מוכר ומעובד מחדש עם תוספת עדכנית ונחמדה, וכל עוד יש שם את יובל המבולבל (ראו הנסיכה והצפרדע יובל המבולבל), סבא טוביה, מיכל הקטנה, מיקי ועוד רבים וטובים שמגיעים לאו דווקא מן העולם של התיאטרון אלא בכלל מסדרה אהובה או מעולם הזמר, כמו נועה קירל האהובה על הצעירים כל כך.

קראו גם על: הצגות חנוכה 2019

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תפילת רבינו תם

תפילת רבינו תם

אחת התפילות הכי חשובות עבור אנשים, בין אם מדובר בבעלי מקצוע בתחומים שונים ובין אם מדובר באנשים פרטיים שזקוקים לעזרה והצלחה בהיבטים שונים בחיים שלהם,

קרא עוד »