מתי נשתמש בתאורת וינטאג'?

מנורות וינטאג' הן לגמרי התוספת שיכולה להפוך כל חלל פשוט לחלל מעוצב בטוב טעם. בשנים האחרונות תאורת וינטאג' ומנורות וינטאג' הופכות נפוצות יותר ויותר, ומהוות פריט עיצובי שביכולתו "לשבור" את העיצוב וליצור יותר עניין במרחב. אנחנו יכולים למצוא מגוון גדול מאוד של מנורות וינטאג', כך שעם כל הקושי, כל אחד יוכל למצוא את המנורה שתקלע בול לטעם שלו או לעיצוב שעליו הוא חולם. אז מתי כדאי להשתמש בתאורת וינטאג' ואילו פינות בבית זו תהיה הבחירה הכי טובה?

מעל פינת האוכל

תאורת וינטאג' היא אינה רק מנורות עתיקות עומדות, ישנן מנורות בסגנון וינטאג' שלגמרי יכולות לשמש כתאורה ממוקדת התלויה מעל פינת האוכל. פינת האוכל נחשב לאחד המקומות היפים בבית והרבה אנשים משקיעים לא מעט מחשבה על העיצוב שלו. אבל למען האמת אין יותר מידי משחק עם הפינה הזו כי היא מורכבת בעיקר משולחן, כסאות ותאורה. אז איך כל זאת מצליחים להפוך אותה ל'וואו'? תאורת וינטאג' נתלית, בצבעי שחור\זהב\ולבן בעיקר, תיצור תאורה ממוקדת על השולחן תוך שהיא מאפשרת למתבוננים להתפעל מיופייה.

מחפשים תאורה לסלון? בקרו באתר >>>

על שולחן קריאה בפינה עיצובית 

ישנן מנורות וינטאג' אשר ממש תואמות את מנורות הקריאה העתיקות. בימים עברו הן לגמרי שימשו אותנו לקריאה ואילו היום הן משמשות יותר כפריט המשלים עיצוב של פינת ישיבה קטנה ופינתית. מנורת וינטאג' על שולחן עגול קטן, לצד כורסא בסגנון ישן – תיצור לכם בבית פינת חמד שלא תפסיקו להסתכל עליה.

מנורת וינטאג' כפריט עיצובי 

הרבה בתים משתמשים במנורות וינטאג' קטנות ומרשימות כפריט עיצובי על מדף עם צמחים, בתוך אחד התאים בכוורת שבסלון או אפילו בשילוב מתוחכם בגינה. מנורות וינטאג' מביאות איתן משהו אחר, אין ספק בזה.

כתוב/כתבי תגובה