למה להשתמש בשירותיו של עורך דין מקרקעין בקניית דירה

למה להשתמש בשירותיו של עורך דין מקרקעין בקניית דירה

העסקה הכי משמעותית מבחינת סדר הגודל שלה ומבחינת העלויות הכבדות שלה היא ללא ספק העסקה של רכישת דירה.

בכדי לקנות דירה משקיע האדם את מיטב כספו. הוא משלם את ההון הראשוני שהוא לא נמוך בדרך כלל כאשר זה לא מסתיים בזה. הוא גם מתחייב לשלם את תשלומי המשכנתא למשך עשרים ואפילו שלושים שנה כרש מדובר בסכום גבוה למדי שעומד ברוב המקרים על ארבע ספרות לפחות.

ברור אם כן שלפני שהולכים לרכוש דירה, יש לבדוק היטב את הנכס, לבחון את העסקה ולברר היטב האם אכן מדובר בעסקה משתלמת, בעסקה בטוחה ובעסקה שתצליח להוכיח את עצמה בשטח.

כאן בדיוק נכנס לתמונה עורך דין מקרקעין.

מהו תפקידו של עורך דין מקרקעין?

אז מה בעצם יעשה עורך דין מקרקעין? מה תפקידו בכל הנושא הזה של קניית דירה? כאן חשוב לדעת כי עורך דין מקרקעין לא קשור רק לשלב הסופי של קניית הדירה וחתימה על חוזה. התפקיד של עורך הדין מתחיל עוד הרבה קודם.

כבר בעת הבירורים בדבר רכישה של נכס, חשוב שיהיה זה עורך דין מקרקעין שיבדוק מקרוב את כל האזור, יברר על דירות, יבדוק מחירים ויתאים ללקוח את הדירה הכי מתאימה לו בהתאם לצרכיו. הוא גם אמור לבדוק את נושא המשכנתא ואת היכולת של הלקוח לעמוד בתשלומים ובהחזרי המשכנתא.

מי יהיה העו"ד שלכם?

כשאתם באים לחפש עו"ד מקרקעין אתם חייבים לברר קודם כל האם מדובר באיש מקצוע שיש לו את הניסיון הנדרש בתחום והוא יהיה מסוגל לספק את הליווי המקצועי המלא לאורך כל התהליך.

אם תבחרו עורך דין קניית דירה מקצועי ותשימו לב לניסיון שלו בתחום תצליחו להגיע לרכישת דירה בראש שקט ובטוח.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: