נוטריון בתל אביב

נוטריון בתל אביב – כאן תמצאו את השירות הנכון

לא מעט תושבים ישראליים מוצאים עצמם בסיטואציה בה הם חייבים להגיש מסמכים מתורגמים, מאושרים ומאומתים עבור טיפול בהליך בירוקרטי. עבור טיפול בהליך זה יש לפנות לעורך דין נוטריוני המוסמך לנהל את ההליך, עורך דין נוטריון בתל אביב שיוכל להציל אותם מתהליך מייגע, בין אם וותיק ובין אם במשרד קטן או גדול.

כאשר אנו מדברים על אנשי מקצוע, הישראלים אוהבים מאד לנסות לפני הכל לבדם. זה נכון לגבי מגוון התחומים של אנשי המקצוע החל משיפוצים בבית ועד למקצוע של עורך דין נוטריון בתל אביב בה בהחלט מרוכזים מגוון גדול של עורכי דין החל מהקטנים ,ועד הגדולים והמפורסמים ביותר.

איך עורך דין הופך לנוטריון

כדי שעורכי דין יוכלו לקבל הסמכה להתנהל כעורכי דין נוטריוניים עליהם להיות בעלי וותק של מעל עשר שנים בתחום עריכת דין. למעשה, זהו תנאי בסיסי ומהותי וללא וותק זה, לא יוכל עורך הדין לגשת לבצע את המבחן הנכסף מטעם משרד המשפטים ולשכת עורכי הדין. באם יעבור את המבחן בהצלחה יקבל את ההסמכה הייחודית ויוכל לאשר, לתרגם, לנסח ואף לאמת מסמכים ספציפיים הנדרשים להציג בבתי המשפט על מנת להפוך אותם כקבילים.

הצורך המהותי לדרישת התושבים לשכור שירות של עורך דין נוטריון בתל אביב היא עליה בפנייה לקבלת ויזה לצורך עבודה בחו"ל או לימודים בחו"ל. לפיכך, ישנה דרישה מתוך תהליך בירוקרטיה ממוסדות שונים לאימות, תרגום, אישור וניסוח של מסמכים ספצפיים, מדובר בהליך מורכב שלא מומלץ וכמעט שלא אפשרי לבצע אותו לבד ועל כן, עורכי דין המתמחים בנוטריון הם הפתרון להליך זה.

הטעות הנפוצה אצל (כמעט) כל מי ששוכר את שירותיו של עורך דין נוטריוני לטפל בהליך המורכב הזה הוא שאינו יודע בעצם שתרגום, ניתן לקבל כחלק מהשירות אצל עורך הדין אותו שכר, ולא צריך ללכת ולשכור גם מתרגם בנוסף לשירות שכבר שכר. איש מקצוע נוסף אלו גם הוצאות כספיות מיותרות, וגם זמן מבוזבז, משהו שיכול להחסך אם רק בודקים היטב מה מקבלים מעורך דין נוטריוני.

נוטריון – עורך הדין שלכם חתום על זה  

החותמת שאתם רואים שמוטבעת על המסמכים לאחר שהם עוברים ניסוח, אימות, תרגום ואישור הינה האפוסטיל, על חותמת זו ניתן לראות את שם ומספר הרשיון של עורך הדין המטפל והיא שייכת למשרד החוץ. חלק מהמדינות החתומות על אמנת האג אף מסתפקות בה כאימות נוטריוני עבור שפות נדרשות.

כך תזהו נוטריון על פי החוק

עורך דין בעל הסמכה לשמש כנוטריון הוא עורך דין שצלח את המבחן המיוחד של משרד המשפטים ולשכת עורכי דין לאחר שמסר כי הוא בעל תנאי הסף – עשר שנים וותק בתחום המשפטים. תנאי זה הינו עקרוני והוא התנאי היחיד המאפשר גישה לקיום המבחן הנכסף לאחריו יוכל לקבל עורך הדין את היכולת הנכספת לתרגם, לאשר לנסח ואף לאמת את המסמכים הנדרשים לצורך הפיכתם למסמכים קבילים בבית המשפט.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

כמה עולה סיעוד פרטי?

אם אתם בעניין של שירותי סיעוד, אז כנראה כבר בררתם קצת על העניין וגיליתם שמדובר בשירות שעולה כסף. ואם בדקתם כבר אופציות שונות, אתם כבר

קרא עוד »
העצמה אישית לילדים

העצמה אישית לילדים

אחת המשימות של ההורים והסביבה הקרובה היא להעצים כל ילד, להראות לו עד כמה הוא חשוב למשפחה כולה, להעצים את היכולות שלו בתחומים שונים ולפרגן

קרא עוד »

המלצות על חנויות רהיטים

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של חנויות רהיטים. ישנן חנויות למשל, אשר מתמחות בספות ובמערכות ישיבה לסלון, בעוד שחנויות אחרות מתמחות בחדרי

קרא עוד »