6 בתי אבות סיעודיים באזור המרכז

לא מעט אנשים אשר מחפשים בית אבות סיעודי במרכז, מעוניינים למצוא את בית האבות הסיעודי הטוב ביותר באזור זה, בכדי להעניק לקשיש הקרוב, האהוב והיקר לליבם את תנאי המחיה הטובים ביותר ואת הטיפול המסור ביותר. חשוב מאוד לבחון את בתי האבות הסיעודיים היטב, בטרם בוחרים את האחד המתאים לאדם קרוב לליבכם. במאמר הבא תקבלו מידע אודות 6 בתי אבות במרכז, אשר מהם תוכלו להתרשם באופן אישי על מנת לבדוק האם מדובר במקום המתאים לאדם הקרוב לליבכם.

בתי אבות סיעודיים במרכז

  1. בית גיל הזהב בתל אביבבית גיל הזהב בתל אביב מציע בו מחלקה סיעודית, מחלקה תומכת ומחלקת דיור מוגן. מדובר על בית אבות במימון פרטי המציע בו מגוון רחב של פעילויות לקשישים הדרים בו. מרבית בני המשפחות אשר בוחרים בבית זה מרוצים מבחירתם. החדרים הרלוונטיים עבור הקשישים הינם נוחים ונקיים וצוות העובדים מסור לעבודתו.
  2. מרכז סיעוד הדסיםמדובר על מרכז הממוקם בצומת גהה ורלוונטי עבור תשושי נפש ועבור קשישים סיעודיים. בית האבות הזה הוא הן במימון פרטי והן במימון של משרד הבריאות לכל אדם שזכאי לכך. במרכז זה ניתן לקבל טיפול סיעודי ורפואי נרחב. המחלקות בו נפרדות בהתאם לרמות התפקוד של האנשים המצויים בו. מדובר על אחד המרכזים הגדולים בארץ.
  3. מרכז סיעוד גיל עוזמדובר על מרכז המצוי בפתח תקווה ומכיל בו מחלקות עבור קשישים סיעודיים או תשושי נפש. גם המרכז הזה במימון פרטי או במימון של משרד הבריאות לכל קשיש שזכאי לכך. הרמה המלונאית של המרכז גבוהה והצוות אשר עובד במרכז הינו אדיב, מקצועי, מסור ומיומן מאוד. המרכז מכיל בו אווירה אינטימית ומשפחתית.
  4. אניטה מילרמדובר על בית אבות הממוקם ברמת חן ברמת גן. בית האבות מכיל בו מחלקה סיעודית, מחלקה תומכת ודיור מוגן. בית האבות הוא במימון פרטי, הוא ממוקם בתוך שכונה ירוקה אשר ניתן למצוא בה גם בתי קפה. האווירה במקום היא אווירה משפחתית, תומכת ואינטימית והצוות מסור ומיומן
  5. אחוזת נווה חוףבית אבות הממוקם בראשון לציון ומציע בו מחלקות הן עבור עצמאיים הן עבור תשושים, הן עבור תשושי נפש והן עבור סיעודיים. בית האבות הוא במימון פרטי והוא משלב את כלל התפקודים שבאוכלוסייה המבוגרת.
  6. בית אבות נוה שלומדובר על בית אבות לתשושי גוף ובית אבות סיעודי בפתח תקווה המציע בו מחלקות לצורך הבראה לטווח קצר, מחלקה עבור קשישים עצמאיים או תשושים ומחלקה עבור תשושי נפש. מדובר על פנסיון לקשישים המשלב בו בין אווירה כפרית של שכונה שקטה וירוקה לבין העיר השוקקת חיים, חיי חברה מגוונים ופעילויות רבות במקום. הצוות במקום אדיב, מקצועי, מסור ומיומן.
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שימורים לכלבים
תחום מוצרי המזון לכלבים התפתח בצורה משמעותית בשנים האחרונות. כיום ניתן למצוא עשרות סוגי מזון לכלבים,...
קרא עוד »
נוב 01, 2019
כמה עולה שמאי מקרקעין?
שמאי מקרקעין משמש אנשים הרוצים להעריך את שווי הנכס לפני קנייה או מכירה. בעזרת הערכה זו ניתן להבין האם...
קרא עוד »
נוב 02, 2020
מה הפתרון לזרועות מדלדלות
נשים רבות מוצאות את עצמן במצב אבסורדי, שבו הן מתביישות לחשוף את הזרועות שלהן. הסיבה לכך היא מראה...
קרא עוד »
מאי 07, 2019