זקינים

מבוגרים? הגיע הזמן לשקול להירשם לנטלי שירותי רפואה

אם הגעתם לגיל השלישי בחייכם, אתם וודאי יודעים ומרגישים כי שגרת היום שלכם איננה כפי שהייתה בעבר – כל פעולה יומיומית שביצעתם בעבר בקלות הופכת להיות קצת יותר מורכבת ומאתגרת כמו עריכת קניות בסופר, ניקיון שוטף של הבית, הכנת ארוחות וגם ביקורים אצל הרופא בקופות החולים. כיוון שאינכם רוצים להיות נטל על בני משפחתכם ולפגוע בשגרת יומם, אתם מנסים להסתדר ולעשות הכל בעצמכם אך כרוכות בכך לא מעט סכנות העשויות לפגוע בבריאותכם.

לכן כדי שתוכלו להמשיך בשגרת היום בצורה בטיחותית מתוך ידיעה כי יש מי שיעמוד לצידכם בכל שעה, וכמובן מבלי שתחושו אי נעימות מהצד השני, כדאי שתשקלו להירשם לנטלי שירותי רפואה.

מהם שירותי הרפואה של נטלי?

נטלי שירותי רפואה מציעים מעטפת רחבה של שירותים רפואיים עבור מבוגרים, ובפרט אלו החיים בגפם וזקוקים להשגחה קרובה ומקצועית בכל שעה ובכל מקום. שירותי הרפואה של נטלי כוללים ביקורי רופא עד בית הקשיש, תוך הצטיידות בציוד ומכשור רפואי הכרחי כמו מד לחץ דם, מכשיר א.ק.ג, מכשור לבדיקת רמות הסוכר והשתן וכן אמצעים אחרים שיכולים לחסוך את ההגעה והביקור אצל רופא המשפחה.

בנוסף לשירותים אלו, נטלי שירותי רפואה מציעה ללקוחות לחצני מצוקה וסיוע המחוברים תמיד אל מוקד החירום.

מה היתרונות של לחצני המצוקה?

לחצני מצוקה יסייעו להעניק לקשיש ולבני משפחתו שקט נפשי והרגשת ביטחון, גם כאשר הקשיש נמצא בביתו לבד ללא השגחה צמודה. כך מצד אחד הוא יכול להמשיך ולהתנהל בשגרת יומו בצורה נוחה, ומצד שני הוא יוכל להיות מוגן בכל עת ובמיוחד בשעת מצוקה בה הוא זקוק לסיוע מהיר ומקצועי. לחצן המצוקה יכול להתחבר אל מכשיר הטלפון האישי, או להישאר בחלל הבית במקום נגיש וזמין תמיד. למידע בנושא לחצן מצוקה מזהה נפילה

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: