רפואה משלימה

רפואה משלימה – מה עושים כשהרפואה המערבית לא עוזרת

היום ניתן לראות יותר ויותר אנשים אשר סובלים מבעיות ומחלות שונות, אשר הרפואה המודרנית לא מצליחה למצוא להם פתרון. חלק מהאנשים למשל, סובלים מפיברומיאלגיה, מחלה נוראית המאופיינת בכאבים חזקים בכל הגוף. נכון להיום, הרפואה המודרנית יכולה לסייע רק בתרופות שונות שיכולות להקל מעט על הכאב, לסייע בשינה ולהפחית את רמת הדיכאון והחרדה שמלווים לרוב את המחלה. אך ברפואה המשלימה לעומת זאת, ניתן למצוא פורמולות צמחים שונות שיכולות לסייע ולשפר את מצב החולה. כמו כן, חולים רבים מדווחים על הקלה ברמות הכאב לאחר טיפול של דיקור סיני. לכן צריך תמיד לזכור כי למרות היתרונות העצומים של הרפואה המודרנית, היא לא תמיד יכולה לסייע ולא תמיד יכולה לספק פתרון לבעיה.

קראו גם על: מיץ עשב חיטה

רפואה משלימה – הפתרון האולטימטיבי כשהרפואה המערבית לא מספיקה

כאמור, ישנם מקרים רבים שבהם הרפואה המערבית פשוט לא מספיקה. לצד מחלת הפיברומיאלגיה ניתן למצוא מחלות ומצבים בריאותיים נוספים, שבהם הרפואה המודרנית לא יכולה לסייע. החולים במחלות האלו עלולים לחוות תחושות קשות של תסכול, לחץ וחרדה, היות ואף אחד לא היה רוצה לשמוע שלמצב הרפואי שלו אין פתרון. אך חשוב לזכור כי מעבר לרפואה המודרנית, קיימת גם רפואה משלימה שיכולה לספק פתרונות יעילים במיוחד. הרפואה המשלימה מבוססת למעשה על הרפואה המסורתית ששירתה את האדם במשך אלפי שנים. רפואה זו כוללת מצד אחד טיפולי מגע שונים, כמו למשל דיקור סיני, טווינא וכדומה, ומצד שני, ניתן למצוא את השימוש בצמחי מרפא. כמובן שחשוב להתייעץ עם איש מקצוע שמתמחה בתחום, על מנת ליהנות מצמחי המרפא המתאימים ביותר עבורכם. ניתן היום למצוא מגוון עצום של צמחי מרפא שונים, שיכולים לסייע במגוון רחב של בעיות. רק איש מקצוע בעל ניסיון שמתמחה בתחום, יכול לבחור את צמחי המרפא המתאימים ביותר לכל אדם ולכל סיטואציה.

לסיכום, על פי אמיר פרלמן רפואה משלימה למעשה משלימה את הרפואה המודרנית בכל הקשור למחלות ובעיות בריאותיות שאין להן מענה. הדבר נכון למשל, במקרים של מעי רגיז, בעיות שונות במערכת העיכול ומחלות רבות נוספות, שהרפואה המודרנית יכולה לטפל רק בתסמינים שלהן.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיפול בילדים על הספקטרום

נתונים חדשים ממרכזי הבקרה ומניעת מחלות באוטיזם, מראים שמספר האבחנות של ההפרעות על הספקטרום האוטיסטי ממשיך לעלות, ועולה על ההערכות השנתיות. עבור נותני הטיפול בילדים,

קרא עוד »

כל כמה זמן כדאי לספר כלב?

אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לשים אליהם הוא הוא הפרווה של הכלב. מלבד העובדה שהפרווה של הכלב חיונית לצורך שמירה על העור שלו, לספק לו

קרא עוד »