רפואה משלימה – מה עושים כשהרפואה המערבית לא עוזרת

רפואה משלימה

היום ניתן לראות יותר ויותר אנשים אשר סובלים מבעיות ומחלות שונות, אשר הרפואה המודרנית לא מצליחה למצוא להם פתרון. חלק מהאנשים למשל, סובלים מפיברומיאלגיה, מחלה נוראית המאופיינת בכאבים חזקים בכל הגוף. נכון להיום, הרפואה המודרנית יכולה לסייע רק בתרופות שונות שיכולות להקל מעט על הכאב, לסייע בשינה ולהפחית את רמת הדיכאון והחרדה שמלווים לרוב את המחלה. אך ברפואה המשלימה לעומת זאת, ניתן למצוא פורמולות צמחים שונות שיכולות לסייע ולשפר את מצב החולה. כמו כן, חולים רבים מדווחים על הקלה ברמות הכאב לאחר טיפול של דיקור סיני. לכן צריך תמיד לזכור כי למרות היתרונות העצומים של הרפואה המודרנית, היא לא תמיד יכולה לסייע ולא תמיד יכולה לספק פתרון לבעיה.

קראו גם על: מיץ עשב חיטה

רפואה משלימה – הפתרון האולטימטיבי כשהרפואה המערבית לא מספיקה

כאמור, ישנם מקרים רבים שבהם הרפואה המערבית פשוט לא מספיקה. לצד מחלת הפיברומיאלגיה ניתן למצוא מחלות ומצבים בריאותיים נוספים, שבהם הרפואה המודרנית לא יכולה לסייע. החולים במחלות האלו עלולים לחוות תחושות קשות של תסכול, לחץ וחרדה, היות ואף אחד לא היה רוצה לשמוע שלמצב הרפואי שלו אין פתרון. אך חשוב לזכור כי מעבר לרפואה המודרנית, קיימת גם רפואה משלימה שיכולה לספק פתרונות יעילים במיוחד. הרפואה המשלימה מבוססת למעשה על הרפואה המסורתית ששירתה את האדם במשך אלפי שנים. רפואה זו כוללת מצד אחד טיפולי מגע שונים, כמו למשל דיקור סיני, טווינא וכדומה, ומצד שני, ניתן למצוא את השימוש בצמחי מרפא. כמובן שחשוב להתייעץ עם איש מקצוע שמתמחה בתחום, על מנת ליהנות מצמחי המרפא המתאימים ביותר עבורכם. ניתן היום למצוא מגוון עצום של צמחי מרפא שונים, שיכולים לסייע במגוון רחב של בעיות. רק איש מקצוע בעל ניסיון שמתמחה בתחום, יכול לבחור את צמחי המרפא המתאימים ביותר לכל אדם ולכל סיטואציה.

לסיכום, על פי אמיר פרלמן רפואה משלימה למעשה משלימה את הרפואה המודרנית בכל הקשור למחלות ובעיות בריאותיות שאין להן מענה. הדבר נכון למשל, במקרים של מעי רגיז, בעיות שונות במערכת העיכול ומחלות רבות נוספות, שהרפואה המודרנית יכולה לטפל רק בתסמינים שלהן.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לפני שאתם אורזים: חשיפת היתרונות הפחות מוכרים של טיולים מאורגנים
כאשר אתה חושב על סוג חווית הטיול הרצוי לך, טיולים מאורגנים עשויים לצוץ לעתים קרובות כבחירה, אך עלולים...
קרא עוד »
אוק 30, 2023
עבודה בגובה
עובדים המועסקים בחברות בנייה, קבלני בניין או חברות אחזקת נכסים עשויים להידרש לעבוד  עבודה בגובה...
קרא עוד »
נוב 28, 2022
מי צריך לעשות ייעוץ מס אמריקני?
בארה"ב, אנשים נדרשים על פי חוק להגיש החזר מס בארה"ב. אנשים מחויבים על פי חוק לשלם את המסים שלהם ועליהם...
קרא עוד »
נוב 19, 2022