מעבדת LEM – עורכים בדיקות לגילוי סרטן צוואר הרחם

מעבדת LEM

במעבדת LEM פועל צוות מומחים אשר פועל מול גופים רפואיים בכל רחבי הארץ במטרה לערוך בדיקות למשטח צוואר הרחם. הבדיקות הללו נעשות תוך כדי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת שמאפשר לדעת באופן מדויק את מצב הרקמות ולזהות התפתחות של סרטן עוד בשלבים מוקדמים.

נשים שנמצאות בקבוצת סיכון צריכות להכיר בחשיבות של בדיקה מהסוג הזה, שכן היא יכולה לחשוף בפניכן את המצב שלהן בתוך זמן קצר ולאפשר להן להבין היטב טוב יותר מה המצב הבריאותי שלהן. ככל שמגלים את מחלת הסרטן מוקדם יותר, כך ההתמודדות הופכת להיות הרבה יותר אפקטיבית בסופו של דבר.

צוות המחקר והפיתוח של מעבדת LEM

במעבדה כמו מעבדת LEM פועלת מחלקה של צוות מחקר ופיתוח אשר אמונה על פיתוח של טכנולוגיות חדשות לצורך עריכת בדיקות רפואיות לגילוי מוקדם של מחלות. לאורך השנים הצוות היה אחראי על פיתוחים וחידושים בדרך שבה המעבדה עושה את הבדיקה, ולא בכדי היא נחשבת למובילה בתחומה בישראל.

המעבדה מציעה גם שירות של תיירות מרפא שמתאימה לאלו שרוצים לפעול מולה ישירות כדי לעשות את הבדיקה שלהם, ואל דרך מוסד רפואי כזה או אחר. על כן זה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם במידה ואתם רוצים להיות בטוחים שאתם עושים את הטוב ביותר מבחינתכם.

החשיבות של גילוי מוקדם של מחלת הסרטן

כאשר רוצים לייעל את הטיפול הרפואי שמעניקים לאדם שחולה בסרטן, צריך להבין את החשיבות הרבה של גילוי מוקדם. ככל שמגלים מוקדם יותר, כך ניתן ליהנות מסיכויים מוגדלים להתמודד עם המחלה בהצלחה, ועל כן זה פשוט חשוב ביותר לעשות בדיקות לגיליו סרטן במסגרת מעבדת LEM בקרב אנשים שנמצאים בקבוצת סיכון במצב הבריאות שלהם או לפי גיל.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
6 חברות מובילות במזון לחתולים
כשרוצים להאכיל את חתול הבית במזון בריא צריכים לקחת בחשבון שיש מזון רב על המדף. הנה 6 החברות הבולטות...
קרא עוד »
ינו 25, 2020
פירוק רכבים בנתניה – לאיזה מגרש לפנות?
נתניה היא מוקד תחבורה מרכזי במדינה, עם רכבות מתל אביב, ירושלים וחיפה מתכנסות לתחנה המרכזית שלה. יש לה...
קרא עוד »
אוק 03, 2022
ביטוח מחלות קשות לילדים – האם זה כדאי?
התמודדות עם ההוצאות הכספיות הנלוות לטיפולים רפואיים במחלות קשות לילדים יכולה להיות לא פשוטה בכלל....
קרא עוד »
מרץ 24, 2021