פאזלים בעלי חיים – איך הם יכולים לשרת את הילדים שלנו?

בתור הורים, אנחנו מחפשים כל הזמן צעצועים ומשחקים שיכולים לעזור להם להתפתח מבחינות שונות. מעבר לעניין ולהנאה, אזי שאנחנו מחפשים דרכים כיצד צעצועים ומשחקים יעזרו לילדים שלנו לקבל כלים שונים, כפי שהם אמורים, בשביל שילמדו ויפיקו מהם את המיטב. 

אחד מאותם פריטים שיכולים לעזור להם הם פאזלים מסוגים שונים. אלו יכולים להיות פאזלים עם הרבה חלקים וכן פאזלים עם מספר חלקים בודדים. אנחנו נבחר את כמות החלקים על פי גיל הילד וכן על פי מידת העניין שלו בפאזל. 

אחד מסוגי הפאזלים הפופולאריים והאהובים ביותר, הם פאזלים בעלי חיים. אנחנו יכולים למצוא דוגמאות וסוגים שונים של פאזלים כאלה. בין אם זה פאזלים של סוסים, כלבים, אריות, נמרים וחיות אחרת. אנחנו יכולים למצוא פאזלים של חיות בודדות, ספציפיות וכן אנחנו יכולים למצוא פאזלים של מספר חיות ביחד, בין אם זה בג'ונגל, יער או בכל מקום אחר. 

איך נבחר פאזל נכון לילדים שלנו?

ראשית, אנחנו נבחר פאזלים על פי כמות החלקים והגודל שלהם. יש כאן גם עניין של התנהגות, התנהלות והיכולת של הילד להתמודד עם כמות חלקים מסוימת, אך גם עניין של בטיחות., ככל הילד קטן יותר, כך החלקים אמורים להיות גדולים יותר על מנת שהוא לא יכניס אותם לפה בטעות. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון את רמת הקושי. לא כל ילד מסוגל להרכיב פאזלים מעץ בכל גודל, ולכן נבחר פאזלים בגדלים מתאימים לגיל הילד ולרמת הקושי הרלוונטית עבורו.

שלישית, אנחנו נבחר פאזל מעניין, כזה שהילד יכול להפיק ממנו תועלת, בין אם זה דרך הרכבתו ובין אם זה בדרכים אחרות, אפילו אם זה אומר שעלינו ללמוד על החיה ולהסביר לו עליה. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לפנק את האורחים באירוע שלכם?
כשאתה מזמין את האורחים שלך למסיבה שלך, אתה רוצה שהם ייהנו. עם זאת, אם הם לא מרגישים טוב או אם הם לא...
קרא עוד »
ינו 24, 2023
אססינס קריד אודיסיי – מה בעדכון החינמי האחרון
הרבה מאוד הורים מתלוננים על כך כי הילדים שלהם כבר כמעט לא משחקים בחוץ וכל היום נמצאים מול המחשב. אם כן...
קרא עוד »
דצמ 06, 2018
מקרר עם יצרן קרח
בעידן הטכנולוגי של היום, כולנו רגילים למגוון של חידושים וטכנולוגיות שמיועדים להקל על שגרת יומנו...
קרא עוד »
אוק 26, 2019