איך מבצעים חידוש צנרת ביוב?

איך מבצעים חידוש צנרת ביוב?

מערכות הביוב בבתים ובמבנים העירוניים דורשות תחזוקה מתמדת, ולא אחת כאשר מדובר על מערכות ביוב ישנות נדרש שיפוץ מאסיבי או החלפה של כל מערכת הביוב. על מנת לבצע חידוש של צנרת הביוב יש להתקשר עם חברת אינסטלציה מקצועית בעל ניסיון. יש מקרים בהם אפשרי שלא להחליף את כל הצנרת אלא רק את חלקה, וכך לחסוך לא מעט כסף. 

החלפת צינור במסגרת חידוש צנרת ביוב 

כאשר יש מקרה של צינור שהתפוצץ או צינור שיש לתקן אותו ניתן לבצע חידוש של הצינור באמצעות צילום צנרת ביוב – במקום להוציא את כל הצינור מהמערכת. ניתן לשלב צינור אשר צמוד לצינור הקיים ובטכניקה ספציפית ש אינסטלציה ניתן לטפל בבעיה. ניתן גם לבצע תיקון באמצעות טכניקות של לחץ מים או לחץ אוויר. 

חידוש צנרת ביוב – מבלי לחפור 

טכניקה נוספת שקיימת לחידוש צנרת ביוב היא באמצעות שרוול עשוי פולימר. באמצעות טכניקה זו ניתן לבצע חידוש של מערכות צנרת הביוב ופעולות ניקוז. השרוול העשוי פולימר מוחזר לצינורות הקיימים וישנה עמידות גם בפני שורשים של צמחים ועצים הצומחים מתחת לקרקע. 

טכניקה זו אידיאלית עבור מקרים של דליפות בצנרת, כמו גם סדקים או שברים, וכן עבור מקרים של שורשים שנמצאים בקווי הניקוז. הטכניקה גם מתאימה עבור מקרים שבהם נוצרו שברים בצנרת הברזל וגם לצורך פעולת איטום של מחברים. ניתן לקרוא על שיטת איתור נזילות באתר רובוטק.

בין אם מדובר על חידוש צנרת הביוב מבלי לחפור או על חידוש לש צנרת הביוב באמצעות הצמדה – ניתן לאבחן את הבעיה ולהוציא לפועל תוכנית חידוש לצנרת הביוב שתתאים בצורה הטובה ביותר הן מבחינת חיסכון בכספים ובמשאבים, והן מבחינת תוכנית חידוש צנרת ביוב שתביא לתוצאה של צנרת במצב הטוב ביותר שניתן לקבל.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: