החקירות הנפוצות ביותר בישראל

תחום החקירות בישראל מאוד מרתק ומושך למקצוע זה רבים שחושבים שמדובר לפעמים במקצוע עם הרבה אקשן כל הזמן. למרבה ההפתעה הם מגלים שלא פעם נוגעים בחומרים שהם די צפויים, כמו רומנים אסורים או סודות שמתגלים רק בזמן שזוגיות עולה על שרטון ומישהו מחליט לנסות לבדוק את הצד השני. ואכן, תחום הזוגיות והבגידות הוא אחד התחומים הכי נפוצים לחקירות בישראל וכל חוקר פרטי יוכל לספר לכם סיפורים על מקרים מעניינים שבהם אנשים גילו שעולמם חרב עליהם ביום בהיר אחד רק משום שהחליטו לבדוק ולוודא את החשדות שהיו להם. למען האמת, חשוב לומר שזאת לא החלטה קלה לערב חוקר פרטי בחיי נישואין ולכן ההשלכות של חקירה כזאת צריכות להיות ברורות לכם מלכתחילה וזה מה שכל חוקר יסביר לכם בתחילת חקירה, כדי להיות מוכנים.

מה מגלים בדרך כלל?

משרד חקירות שחוקר חשדות לבגידה בין בני זוג ירחיב לפעמים את החקירה לאחר מכן לבקשת הלקוח, או כחלק מהזמנת העבודה המקורית, גם בבדיקה כוללת של חיי בן הזוג. הדבר נובע מכך שטבעי שכאשר מנהלים חיים כפולים יש גם יותר מהיבט אחד שעשוי לעלות במקרה כזה, וזה כולל לפעמים משפחה נוספת או נכסים וחשבונות בנק מוסתרים שהעלימו מידיעת בן הזוג הנבגד. על פי משרד בילוש חקירות ומעקבים קורה לא פעם שהנכסים מוסתרים גם ללא כוונת גירושין אלא רק למקרה כזה בעתיד, או כדי לנהל את החיים הכפולים עם בני זוג אחרים ולהעניק להם את הרווחה הכלכלית, מתנות וכל מה שנהוג במקרים כאלה. תפקידו של חוקר פרטי במקרה כזה הוא לגלות את היקף הנכסים המוסתרים בדרך חוקית ולהביא ראיות שיסייעו ללקוח בצעד הבא שינקוט כדי להגן על זכויותיו, והוא בדרך כלל משפטי.

מעקבים שמניבים תוצאות

מלבד בדיקת אורח החיים וסדר היום של בן הזוג שנחשד בבגידה זה כולל גם מעקבים שונים כדי להשיג ראיות מוצקות לכך שזה אכן קורה. חובה לקבל ראיות מצולמות, מוקלטות ומתועדות על מנת להגיש תיק חזק ומבוסס היטב משום שאף משרד חקירות לא יסתכן בקביעת מסקנות נחרצות מבלי להציג הוכחות לכך, כדי לא להרוס חיים ומשום שזה לא מה שהלקוחות ביקשו. לכן, חוקר פרטי ישקיע מאמץ רב בעיקוב אחר מושא החקירה על מנת לתעד אותו מעל לכל ספק כדי להוכיח לכאן או לכאן האם מדובר בבגידה של ממש. זאת הסיבה שבגללה גם מחיר חקירה של משרד חקירות עשוי להתייקר, אם אין דרך אחרת ופשוטה יותר להשיג ראיות. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
צעצועים לילדים
עולם הצעצועים של היום הוא ממש לא כמו עולם הצעצועים שהיה בעבר. חנויות הצעצועים של היום הן הרבה יותר...
קרא עוד »
נוב 09, 2020
חיתולי מבוגרים – למה אין טעם להתבייש?
אף אחד לא אוהב לדבר על כך, אך למעשה כולנו מתבגרים והגוף שלנו מזדקן ככל שחולפות השנים. כולנו נגיע למצב...
קרא עוד »
מאי 04, 2020
אוכל לכלבים – צריך להכיל חלבון איכותי
מחפשים אחר אוכל לכלבים שיוכל לחזק את הכלב שלכם ולספק לו אנרגיה רבה מידי יום? אוכל שיאפשר לו לחיות חיים...
קרא עוד »
יול 26, 2021