חולצות בית ספר

נמאס לכן לכבס? חולצות בית ספר

כיבוס של חולצות מודפסות צריך להיעשות בצורה נכונה וחכמה. חולצה מודפסת שלא כמו חולצה רגילה, מורכבת מ2 סוגי חומרים: הבדים המרכיבים את החולצה והצבע המוטמע על החולצה המרכיב את הציור/הכיתוב המודפס עליה. כאשר עושים כביסה לבגדים (פעולה שוטפת למען ניקיון הבגדים) המיכיקלים והמים החמים במכונה לצד סחיטת הבגדים והערבול שלהם יוצרים מצב שבו לאורך הזמן ההדפס יישחק וייעלם. כמובן שבהדפסות זולות ההדפסה תתקלף או תיעלם מהר יותר מאשר הדפסות איכותיות (כפי שמוצע באתר http://logodvik.com) אולם גם לזה מצאנו פתרון.

אין צורך להתעצבן יותר

היום כבר לא צריך להתעצבן מלכבס חולצות בית ספר ולדאוג שהסמל ידהה או הילד ירגיש לא נעים ללכת עם החולצה הזו כבר לבית הספר. כל שאתם צריכים לעשות הוא להזמין מדבקות רב פעמיות עם סמל בית הספר מהאתר שלנו ולהדביק את המדבקות על החולצה. כאשר אתם רוצים לכבס את החולצה תוכלו להוריד את המדבקה ולהדביק אותה פעם נוספת כאשר סיימתם לכבס את הבגד. הצבע לא ידהה או יתקלף ואתם תוכלו לכבס בראש שקט.

מדוע להשתמש בלוגו לחולצות בית ספר?

  • ניתן לחסוך כסף בקניית חולצות לבית ספר באתר לוגודביק שהן רק לבית הספר. מכיוון שעושים שימוש במדבקות לוגו רב פעמיות, ניתן להסיר את המדבקה, להשתמש בחולצה לכל צורך אחר וכאשר רוצים להשתמש בחולצה לבית הספר שוב – להדביק בחזרה את המדבקה.
  • עלות המדבקות הנו זניח ביחס ליתרונות שלהן.
  • לא צריך לדאוג שהסמל ירד בכביסה והחולצה תהיה בלאי או שהילד יתבייש להסתובב איתה בבית הספר.
  • ניתן להזמין את המדבקות במשלוח עד דלת הבית.
  • במידה ונגמרות לכם המדבקות ניתן להזמין חדשות לאורך השנה כולה, שלא כמו שאתם צריכים להיות תלויים שלחנויות הבגדים יש מספיק סמלים של בית הספר שלכם ולדאוג להספיק להכין כמה שיותר חולצות בתחילת השנה.

לסיכום; היום כבר לא צריך לדאוג לנושא כיבוס החולצה וכי ניתן פשוט לבצע הזמנה באתר של כמות המדבקות שאתם צריכים עם לוגו בית הספר שלכם והמעטפה עם המדבקות תגיע אליכם בתוך מספר ימים בלבד. שימוש במדבקות יסייע לכם לשמור על איכות החולצות לאורך הזמן ועל שימוש מירבי בהן גם מחוץ לבית הספר ולכן יאפשר לכם לקנות פחות חולצות ולהוציא פחות כסף.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

כדור כדורגל

כדור כדורגל

כדורגל הוא אחד מענפי הספורט הפופולריים ביותר בעולם אם לא הפופולרי שבהם. גם בישראל מדובר בענף הספורט הפופולרי ביותר ומגיל 0 אנו קונים לילדים שלנו

קרא עוד »
וטרינר מומחה למחלות עור

וטרינר מומחה למחלות עור

כפי שרופאים מתמחים בסוגים מסוימים של טיפולים בבני אדם, כך גם אצל חיות, אנחנו יכולים למצוא וטרינרים שמתמחים בסוגים מסוימים של טיפולים ומחלות. על פניו

קרא עוד »