איך נכון לשלב אביזרי מין במערכת יחסים

בשנים האחרונות אנחנו שומעים יותר ויותר על אביזרי מין שמתאימים לגברים ונשים. יש מוצרים כמו ויברטור מוצר נפוץ כמו  דילדואים. יש אביזרי קשירה וריסון עבור מי שאוהב סאדו מאזו. אפשר למצור תחתונים סקסיים, שוט ואזיקים, משחקי קופסא סקסיים ועוד מגוון רחב של אביזרים. 

אבל כיצד משלבים נכון אביזרי מין במערכת יחסים?

בתחילה חשוב לבחור יחד את המוצרים ולהבין על כל מוצר כיצד משתמשים בו? לדוגמא: הנה כמה דברים שצריך לדעת סטרפאון. סטרפאון הוא בעצם רתמה או תחתונים עליהם מחובר דילדו. דילדו  הוא מוצר המדמה את איבר המין הגברי עשוי סיליקון רפואי ומכיל את כל מה שצריך למגע בתחושה ריאליסטית. במוצר כזה משתמשים גם גברים וגם נשים. 

מה עוד  אפשר למצוא בחנות סקס?

עוד תמצאו חרוזים אנאליים מעולים ליחסים זוגיים, אלה יכולים להיות יחסים הטרוסקסואלים בהם גבר רוצה להתענג ולמצוא את נקודת ה g ו הוא יכול להתאים במקרים בהם יש יחסים בין אישה לאישה. כל מה שאתם זה לבחור את מה שמתאים לכם. 

אם בא לכם מוצרים מגרים למשל למשחק מקדים, תוכלו לבחור תחתונים סקסיים שמתאימים לגברים ולנשים. את המוצר אפשר לבחור כמשחק מקדים לקראת סאשן זוגי שאפשר להנות ממנו כל פעם שרוצים לפלפל מעט את הזוגיות. 

לסיכום, כיום יותר מתמיד אנשים רוצים להכניס אביזרי מין, למיטה ולפלפל את מערכת היחסים, וללמוד יותר על הדרך לשלב אביזרי מין במערכת יחסים. 

אז גם אתם רוצים ללמוד יותר על אביזרי מין, הכנסו אל חנות  סקס אונליין הכירו את המוצרים יחד ובחרו עם בני הזוג את מה שמתאים לכם. 

כתוב/כתבי תגובה