קורס פיתוח אפליקציות לילדים, מה לומדים בו?

קורס זה מיועד למתחילים בפיתוח אפליקציות. קורס פיתוח אפליקציות לילדים יציג בפניכם את היסודות של פיתוח אנדרואיד ו-Java, כולל הכלים המשמשים בקורס זה. תלמד כיצד להשתמש בכלים הללו וליצור איתם אפליקציה פשוטה. קורס זה אידיאלי למי שאין לו ידע קודם בתכנות או שרוצה ללמוד אותו מאפס. 

הקורס יכסה את הנושאים הבאים: 

  • תכנות בסיסי לאנדרואיד 
  • שימוש ב-Java ליצירת יישומים משלך 
  • יצירת פרויקטים משלך עם Eclipse ו- IntelliJ IDEA 
  • הגדרת סביבת הפיתוח שלך קורס זה יעזור לך ללמוד כיצד לפתח אפליקציה פשוטה תוך שימוש בשניהם תוכן סטטי ודינמי. אתה גם תעשה שימוש בטכניקות מתקדמות באפליקציה שלך, כגון עיבוד מקביל לעיבוד תמונה. לאחר השלמת קורס זה, תהיה לך הבנה בסיסית בפיתוח אנדרואיד ואולי תוכל ליצור אפליקציות הכוללות שירותי אינטרנט או סוגי נתונים אחרים. אתה יכול לעקוב אחר קורס זה באמצעות כל אחד מ-IT

מה יכולים ללמוד הילדים בקורס?

קורס זה מיועד לילדים ללמוד תכנות, חוג מחשבים לילדים שיכול להוות מקפצה לקריירה בעתיד. הקורס מכסה מגוון רחב של נושאים מקידוד בסיסי ומושגים מתמטיים ועד למושגים מתקדמים יותר כמו בינה מלאכותית וראייה ממוחשבת. הקורס יכיר לתלמידים את שפת התכנות Python. זה גם יכסה את היסודות של יצירת מבני נתונים, עבודה עם ותפעול קבצים וטבלאות מסד נתונים, כמו גם כתיבת תוכניות המקיימות אינטראקציה עם מכשירים שונים ושולטות בהם. התלמידים מקבלים הבנה מקיפה של מערכות מחשב המאפשרות להם ללמוד כיצד להשתמש בכלים כגון ממשק שורת הפקודה המובנה (CLI) של Python. קורס זה מתמקד במושגים ברמה גבוהה כמו בינה מלאכותית וראייה ממוחשבת. התלמידים מלמדים כיצד לתכנת באחת מכמה שפות תכנות שונות כולל C++, Java, Visual Basic או אפילו JavaScript. לסיכום; כדאי לרשום את הילדים לקורס פיתוח אפליקציות לילדים על מנת לעזור לכם לרכוש מקצוע עתידי בשלב מוקדם וגם כדי שיוכלו ליהנות מקורס לימודי מעשיר ואיכותי.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך תתאימי בגד ים לגוף?
נשים רבות נמצאות בדילמה קשה, כאשר הן מגיעות לבחור את בגד הים המושלם עבורן. כל אחת הייתה רוצה להיראות...
קרא עוד »
מאי 14, 2019
כל הדרכים להורדת שומן בטני
זוהי רשימה של כל הדרכים להוריד שומן בבטן. הוא כולל תזונה ופעילות גופנית, אורח חיים בריא ושינויים,...
קרא עוד »
מרץ 24, 2023
הדרך המהירה להתחתן
לא מעט אנשים, גברים ונשים, מתמודדים עם קושי לא פשוט למצוא זוגיות מאושרת, זוגיות שתאפשר להם בבוא העת...
קרא עוד »
פבר 14, 2019