בקשת‌ ‌צו‌ ‌פתיחת‌ ‌הליכים‌ ‌-‌ ‌שלב‌ ‌אחר‌ ‌שלב‌ ‌

אדם שמגיע לנקודה בה הוא אינו מסוגל לעמוד בהחזרי החובות שלו, צריך למצוא את המוצא המתאים לו בהתאם לנסיבות. במידה והוא אכן הגיע לשלב בו הנושים לוחצים עליו ואין לו כל יכולת להוציא מכיסו המרוקן את הסכומים הנדרשים, יהיה עליו לפעול בצורה חכמה. מהי צורה חכמה? חוק חדלות פרעון החדש בארץ דואג להסדיר מצבים כאלו והוא חותר ליישב את הסיטואציה שנוצרה בין החייב לנושים. המטרה היא למצות ככל האפשר את יכולת ההחזר של החייב ולמצוא איך הוא מסוגל לעמוד בהחזרים ככל שניתן. כמו כן נועד ההליך לאפשר לנושים לקבל את ההחזר הגבוה בהתאם ליכולות של החייב.

איך מבקשים צו פתיחת הליכים?

במידה ואדם ניצב בנקודה בה הוא חייב סכומי כסף גדולים ולחץ הנושים גדול, עליו לצאת לפעולה. מדובר על הליך פשיטת רגל או חדלות פרעון. כדי לפעול בתבונה צריך להיות מלווים העורך דין מומחה שיודע איך יוצאיך לדרך הזו, ומה עושים כדי לצלוח אותה נכון ובהצלחה. אין ספק שכל אחד מאתנו מקווה למצוא את עצמו בעל יכולות ויציבות פיננסית. אך במידה ואדם נתקל בגין כל סיבה שהיא מול מציאות בה הוא חייב סכומי כסף גדולים לאנשים, הם נושים ודורשים את הכסף שלהם ולו אין יכולת להחזיר – הוא צריך לפעול חכם ולדעת מה מוטל עליו לעשות כדי לצאת מהפלונטר בו הוא נמצא.

בעזרת עורך דין מקצועי שמומחה בנושא בקשה לצו פתיחת הליכים וליווי חייבים במהלך פשיטת רגל או חדלות פרעון ניתן לעזור את הדרך בצורה קצרה ומהירה יותר, ולראות את האור בקצה המנהרה החשוכה. כי הצורך להתמודד מול נושים מבלי שיש לכם היכולת להחזיר את הכסף הוא מאתגר וקשה עד מאוד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לבחור מצעים איכותיים
עבור אנשים רבים, הבית הוא המקום שאליו הם מגיעים בסופו של יום על מנת להירגע ולהתאושש מיום עמוס ורווי...
קרא עוד »
אוג 15, 2021
תאילנד עם ילדים – תתכננו נכון
הדרך שבה מבוגרים חווים את תאילנד יכולה להיות דומה במקרים רבים לדרך שבה ילדים יכולים לחוות אותה. גם...
קרא עוד »
אפר 18, 2021
אססינס קריד אודיסיי – מה בעדכון החינמי האחרון
הרבה מאוד הורים מתלוננים על כך כי הילדים שלהם כבר כמעט לא משחקים בחוץ וכל היום נמצאים מול המחשב. אם כן...
קרא עוד »
דצמ 06, 2018