אמן מחשבות – האם ניתן ללמוד את זה או שאלו כישורים מולדים?

זו שאלה שעלתה בראשם של רבים. האם אתה יכול ללמד מישהו לחשוב? האם אתה יכול ללמד מישהו להיות אמן מחשבות יצירתי? התשובה היא לא, אנחנו לא יכולים ללמד יצירתיות. אבל מה שאנחנו יכולים לעשות זה לספק כלים ומשאבים לאנשים להשתמש ביצירתיות הטבעית שלהם באופן שמעולם לא שקלו קודם – כלומר לפתח את מידת היצירתיות הקיימת אצלם. כאן נכנסת לתמונה לימוד הנושא – הוא מספק לנו דרכי חשיבה חדשות ודרכים חדשות לפתרון בעיות, מה שמוביל לרעיונות יצירתיים יותר.

האם ניתן ללמוד להיות אמן מחשבות? 

השאלה האם ניתן ללמוד דפוסי חשיבה או שמדובר בכישורים מולדים היא שאלה שנויה במחלוקת. יש אנשים שמאמינים שמחשבות נלמדות, בעוד שאחרים מאמינים שמחשבות אלו הן מולדות. האמונה שניתן ללמוד דפוסי חשיבה נובעת בעיקר מהעובדה שקל יותר לאנשים לשנות את דפוסי החשיבה שלהם מאשר להם לשנות את הגנים שלהם. עם זאת, ישנם כמה גורמים גנטיים המעורבים במחשבות ובהתנהגות שלנו, מה שמקשה על הרעיון ללמוד כיצד לחשוב. היו ויכוחים רבים בשאלה האם ניתן ללמוד דפוסי חשיבה או לא. יש אנשים שמאמינים שדפוסי חשיבה הם מולדים ואינם ניתנים לשינוי, בעוד שאחרים מאמינים שכולם ניתנים ללמידה.

לסיכום; הרעיון של אמן המחשבות הוא שאפשר ללמוד אותו. יש אנשים שמאמינים שמחשבות אלו הן מולדות, אבל זה לא נכון. ניתן ללמוד את אמן המחשבות והוא יכול לעזור לך להשיג את המטרות שלך. הם יעזרו לך לקבל החלטות בחיים, הם ישמחו אותך יותר, ויתנו לך הבנה טובה יותר של מה שקורה סביבך. שליטה במחשבות תאפשר לך להיות יצירתי ופרודוקטיבי יותר, כמו גם לתת לך הבנה טובה יותר לגבי עצמך. כך תוכל להבין יותר טוב גם אנשים אחרים.

להזמנת אמן אשליות לאירוע שלכם >>>

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גלידריה בדץ – טעמים מושחתים
הקיץ כבר כאן, ואיתו גם החשק לקינוחים מתוקים ומרעננים. ביום חם ושרבי אין כמו גלידה טובה שתקרר את הגוף,...
קרא עוד »
אפר 26, 2022
מתכננים אירוע – רשימה של ציוד להשכרה שאתם חייבים לקחת בחשבון
אירוע זה לא עניין פשוט. כדי שהוא יהיה מוצלח וטוב עלינו להשקיע בו משאבים לא מעטים. אין מדובר על עניין...
קרא עוד »
פבר 10, 2020
אתם משפחה גדולה שצריכה להגיע לנתבג? נחשו איזה פתרון יש לנו בשבילכם!
כאשר משפחה גדולה רוצה להגיע ליעד מסוים, עליה לתכנן היטב את הנסיעה. כי ככל שמספר הנוסעים רב, כך הנושא...
קרא עוד »
נוב 10, 2020