בר מצווה – העלויות שצריך לקחת בחשבון

בר מצווה

מחקר שנערך בשבדיה מצא כי להבדיל מן הדעה המקובלת אנשים אשר זכו בלוטו לא רק שלא איבדו את הכסף לאורך זמן אלא גם היו הרבה יותר מאושרים. מכיוון שהסיכוי לזכות בלוטו הוא אקראי לחלוטין הרי שמדובר בכר הניסוי המושלם מבחינה סטטיסטית. כך החוקרים הסיקו מן המחקר כי כסף משפר את האושר בצורה דרמטית. על כן ברור מדוע כל אדם צריך לעשות כל מאמץ בכדי להרוויח כמה שיותר כסף אך גם ברור מדוע כל אדם צריך לנסות ולהוציא כמה שפחות כסף וזה נכון גם כאשר אנחנו עורכים בר מצווה בה תחגוג כל המשפחה. העלויות שיש לקחת בחשבון בהקשר של בר מצווה הן המקום בו תערכו את האירוע, עלות הקייטרינג, עלות הדי.ג'י, עלות הספקים האחרים כמו ספר או לבוש והעלות של האטרקציות שתביאו לבר מצווה.

אל תבחרו אולם לבר מצווה מבלי לבחון אותו בזמן אמת

אין ספק כי העלות הגבוהה ביותר שנצטרך לשלם היא העלות של האולם שבו נערוך את הבר מצווה. על רקע זה אנחנו קוראים לכם לצמצם את העלויות הללו ככל הניתן אך מבלי לפגוע באיכות האולם. אתם צריכים להיות בטוחים כי תבחרו באולם או המועדון הטוב ביותר כמו nine9 מכיוון שלכך יש השפעה אדירה על הצלחת האירוע שלכם. כאן המקום לציין כי אתם צריכים לבחון את האולם באירוע בר מצווה אמתי וזאת בכדי לראות כיצד האולם מתנהל ולהחליט האם אפשר להפקיד בידיו את המשימה החשובה של ארגון הבר מצווה. אם תלכו לראות את האולם לא באירוע אמתי סביר להניח כי אתם תזכו לאכזבה גדולה וזהו משהו שאי אפשר להשלים עמו.

מחפשים אחר מועדון לבר מצווה? נסו לדבר עם אנשים אשר חגגו בו בעבר

נקודה נוספת שאתם צריכים לקחת בחשבון כאשר אתם באים לבחור מועדון לבר מצווה היא שאתם צריכים לנסות ולדבר עם הורים לילדים אשר חגגו בעבר את הבר מצווה שלהם במועדון זה. כך תוכלו לשמוע המלצות על המועדון מהמקור הכי טוב ולדעת האם זה מועדון טוב או לא.

קראו גם:

המדריך השלם לארגון חגיגות בת\בר מצווה

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לוח משימות יומי לילדים
במשפחות רבות תלוי על הקיר לוח משימות יומי לילדים. זה טוב בכל השנה אך בעידן הקורונה לוח זה קיבל משמעות...
קרא עוד »
ינו 10, 2021
מה עושים במקרה של דלקות חניכיים שאינן עוברות?
דלקת חניכיים היא מחלת שיניים נפוצה שעלולה לגרום לכאב, נפיחות ודימום. זה נגרם מהצטברות רובד על...
קרא עוד »
מרץ 11, 2023
ריהוט למשרד – מה מתאים למשרד שלך
בחירת ריהוט משרדי נכון חיונית ליצירת סביבת עבודה פרודוקטיבית ונוחה. לכן חשוב לדעת כיצד לבחור ריהוט...
קרא עוד »
אוג 03, 2023