אבי קמינסקי – כך אפשר לעשות שינוי במערכת החינוך

כולנו רוצים לחיות במדינה שבה מערכת החינוך מאפשרת לתלמידים לממש את הפוטנציאל שלהם, וכמובן שזה משהו שיוכל לקרות אך ורק אם מדובר במערכת חינוך איכותית ששמה דגש על כל ההיבטים שיכולים לשפר את התפקוד של המורים והתלמידים והביצועים שלהם.

אם אנו שואפים לשפר את מערכת החינוך, אבי קמינסקי ממליץ להעביר רפורמה שבאה לשנות את כל הכשלים במערכת ולשפר אותה בצורה ראויה. זה משהו שיכול לעבור אך ורק תהיה מספיק נכונות לביצוע של הרפורמה, וכדי שזה אכן יקרה, יש צורך להעלות את הבעיות של מערכת החינוך והצורך בשינוי בכל מקום.

משפרים את מערכת החינוך במדינה

צריך להבין שאם אנו רוצים לשפר את מערכת החינוך במדינה שלנו, זה משהו שיוכל לקרות בקלות ובתוך זמן קצר בעזרת תכנון נכון, והרי שכדי שזה אכן יוכל לקרות, אתם רק צריכים לנסות להבין איך אתם רוצים לראות את המערכת הזו ולפעול כדי לשנות אותה.

במידה ואתם אכן חושבים שצריך להעביר רפורמה, כפי שחושב אבי קמינסקי, הרי שאתם רק צריכים לפעול בנידון ולחשוב על מה שאתם יכולים לעשות כדי להצליח להתקדם בכיוון הזה בסופו של דבר. אנו בטוחים שזה יוכל להוביל לסיפוק רב אצלכם כאשר אתם יודעים שאתם פועלים באופן אקטיבי על מנת לשפר את מערכת החינוך במדינה שלנו.

כתוב/כתבי תגובה