תקיפת בן זוג – לא רק נשים

תקיפת בן זוג

אי אפשר להתעלם מכך כי מעולם לא היה בטוח יותר לחיות על כדור הארץ. הנתונים מראים כי רק 0.75% מאזרחי ישראל נהרגו כתוצאה מאלימות וזהו הנתון הנמוך ביותר בהיסטוריה האנושית. ובכל זאת אי אפשר להתעלם מכך כי יש מגזרים שלמים בהם אולי לא הורגים אחד את השני אך יש אלימות חריפה המשפיעה על אנשים בצורה חמורה. הדוגמא הבולטת לכך היא אלימות במשפחה או תקיפת בן זוג ובת זוג אשר קורים פעמים רבות ואשר גורמים לנו לכל אדם לקושי עצום ולדחק עצום וזהו משהו שיש לתת עליו את הדעת. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כאשר יש אלימות בבית מדובר באלימות החריפה ביותר שיש מכיוון שבבית אנחנו חייבים להרגיש בטוחים וכל אלימות כזאת פוגעת באיכות החיים שלנו בצורה קשה ומחייבת אותנו לפתרון מקיף וכולל ולא להתפשר על נקודה זו.

מדוע ייצוג משפטי הוא קריטי בעבירות אלימות במשפחה?

עליכם להבין כי אלימות במשפחה היא עבירה לכל דבר ועניין וזה אומר כי אתם עלולים לעמוד בפני דין פלילי ולכל הפחות תיפתח חקירת משטרה בנושא זה. על כן אם תקפתם בן או בת זוג שלכם והוגשה תלונה במשטרה אתם צריכים להבין כי כדאי לכם לפנות לאתר https://bayerlaw.co.il בהקדם ע"מ לקבל ייעוץ משפטי. עליכם גם להבין כי כדאי לכם לטפל בעצמכם וללכת לטיפול וזאת בכדי להימנע מהמשך האלימות ובכדי להחזיר את השקט והשלווה לבית שלכם. עליכם להבין כי הבעיה היא אצלכם ולא אצל המותקף וזה אומר כי אתם צריכים לטפל בכך בהקדם האפשרי וזאת בכדי לחזור ולחיות בשלווה עם המשפחה שלכם ועם בן או בת הזוג שלכם.

האם גם הקורבן צריך לקבל ייעוץ משפטי?

נקודה נוספת שאנו צריכים להדגיש היא כי אתם צריכים לפנות אל ייעוץ משפטי גם אם אתם קורבן של העבירה. עליכם להבין כי פעמים רבות מוגשות תלונות שווא על ידי התוקף ועל כן אתם צריכים לקבל הגנה משפטית מלאה ולפנות אל עורך דין אשר ייגן עליכם בצורה מלאה ומקיפה מפני האישומים המומצאים הללו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
באיזה שלב עושים צילומי הריון?
הריון היא אחת התקופות הנפלאות בחיי האישה, בה היא זוכה לגדל ברחמה יצור קטן וחדש, ועדין היא מרגישה אותו...
קרא עוד »
דצמ 14, 2019
פחד מנהיגה – 4 סיבות עיקריות להתפתחותו
אנשים רבים נאלצים להתמודד עם פחד מנהיגה. פחד זה נחשב לנפוץ במיוחד בקרב נהגים חדשים או אף בקרב נהגים...
קרא עוד »
אוק 07, 2020
אבקות חלבון וחטיפי חלבון: חשיפת תובנות חיוניות
בתחום התזונה והכושר, אין להכחיש חשיבותו של החלבון. כדמות סמכותית בתחום הבריאות והתזונה, אני שמח לספק...
קרא עוד »
נוב 27, 2023