אטרקציות לילדים בים המלח – יש כזה דבר! קידום פנטזי

אטרקציות לילדים בים המלח

ים המלח הוא אוצר טבע נדיר וייחודי, ומיועד לנופש וטיפולים בריאותיים. המינרלים שבו תורמים להתמודדות על מחלות עור שונות, כמו פסוריאזיס ואקנה, ובתי המלון מארחים את התיירים הישראליים והזרים במשך כל ימות השנה. הוא נגיש מתל אביב וגם מירושלים במרחק של לא יותר משעה וחצי נסיעה, וניתן להגיע אליו בקלות גם מהצפון ומהדרום. כמו כן בים המלח ניתן לבלות חופשות משפחתיות עם הילדים, כולל אלה שאינם יודעים לשחות, כי כולם צפים במלח, ואפשר גם ליהנות ממגוון אטרקציות בים המלח לילדים במתקנים מיוחדים הכוללים סימולטורים ומציאות מדומה, בהם כולם יוכלו ליהנות לפי הטעם האישי.

  מתקנים והפעלות בים המלח

בים המלח תוכלו כאמור למצוא מגוון אטרקציות לילדים וחשוב שתהיה התאמה בין הגיל וההעדפות האישיות למתקנים. מי שאוהב כדורגל יוכל ליהנות משוער רובוטי שעוצר כדורים אשר הילדים בועטים לעברו. מי שמעדיף לפתור חידות יוכל ללכת למבוך המראות או חדר האשליות כדי לפתור חידות היגיון במה שנראה כמבוך אינסופי או להתמודד עם אשליות אופטיות. משחקים נוספים שהסימולטורים מציעים כוללים מטווח בסגנון המערב הפרוע, קולנוע של שבעה מימדים ועוד. חשוב מאוד לברר לפני הבחירה מה הילדים מעדיפים, וזאת כדי למנוע אי נעימויות מתחים וכעסים. כמו כן מומלץ לברר לכמה ילדים הפעילות מתאימה וזאת כדי להימנע מצפיפות יתר ותחושות קיפוח של מי שלא שיתפו אותו. חלק מהמשימות הן אישיות וחלק דורשות שיתוף פעולה.

הנוחות בשעות גמישות

ההפעלות מתבצעות בכל שבעת ימי השבוע ולאורך רוב שעות היום, ולכן ניתן להיות גמישים ולהגיע למקום רק כאשר כל הילדים מעוניינים בכך ואינם עייפים או רעבים. כך תבטיחו שהחוויה תהיה כזו שלא ישכחו אותה לאורך זמן.

לעוד מידע, בקרו באתר https://funtasy.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
היתר בניה לבריכה
אין כמו לטבול במי הבריכה הקרירים בעונת הקיץ החמה, ולכן הרבה מאוד משפחות ובתים מחליטים לשדרג את איכות...
קרא עוד »
אוג 03, 2022
חברת פירוק לרכב
חברת פירוק לרכב מהווה את הפתרון המושלם עבור כל מי שמחזיק ברכב ישן ותקול או לחילופין ברכב שעבר תאונה...
קרא עוד »
נוב 24, 2019
החלטת שאתה רוצה להיות סופר ילדים – בוא ללמוד איך עושים זאת
עד כמה שזה נראה אולי לאדם שמביט מבחוץ כי הכתיבה היא דבר פשוט, וכי כתיבה של ספר ילדים היא לא דבר רציני...
קרא עוד »
יול 29, 2019