מתי נעשה עגילים לבת שלנו?

עגילים לבת שלנו

הורים רבים מתלבטים בשאלה מתי כדאי לעשות עגילים לבת הקטנה. רבין בוחרים לחכות עם עשיית העגילים עד שהילדה מעט תגדל בעקבות העובדה כי הם לא רואים צורך בעגילים בגיל כה צעיר. אך חשוב לדעת כי במידה ואתם מעוניינים לסייע לבת שלכם להתמודד עם הכאבים בצורה הטובה ביותר חשוב לעשות את העגילים דווקא בגילאים הצעירים ביותר. רבים לא יודעים זאת אך באוזניים שלנו יש סחוס אשר הולך ומתקשה עם השנים. הבחירה לעשות עגילים בגיל בוגר תבטיח לכם כאב גדול הרבה יותר מאשר האפשרות בה הייתם עושים את העגילין שלכם בגילאים צעירים. לכן, בשנים האחרונות לא מעט הורים בוחרים לעשות עגילים לילדות הקטנות מגיל צעיר במיוחד במטרה לחסוך להן את הכאב מאוחר יותר במהלך חייהן.

הימנעות מכאבים בעתיד

חשוב לומר כי עשיית חורים לצורך עגילים באוזניים לא כואבים במיוחד גם בגילאים צעירים אך עדיין כואבים הרבה יותר בהשוואה לעשיית אותם חורים בגילאים צעירים יותר. לאחר שהסכוס התקשה, הכאב יורגש בעת עשיית החור ולכן במידה וגם אתם מתלבטים האם כדאי לעשות עגילים לבת הקטנה, מומלץ מאוד לעשות זאת בגילאים כמה שיותר צעירים.

מומלץ בגילאים הצעירים

על פי רוב כאשר תעשו עגילים צמודים לאוזן לבת הקטנה שלכם היא תענוד עגילים רפואיים אשר כוללים את כל הנדרש על מנת לוודא שלא יתפתח זיהום או אינפקציה. בעיות אלה עלולות לגרום לאדמומיות, התנפחות של האזור ולכאבים עזים. לכן בתחילה כאשר אתם עושים עגילים לבת הקטנה שלכם היא תענוד עגילים רפואיים במטרה למנוע בעיות רפואיות שונות. העגילים הרפואיים יהיו קטנים ועדינים ככל הניתן כך שהם לא יפריעו לילדה בהתנהלות היומיום שלה כלל.

ללא הפרעות תחושתיות

הורים רבים חוששים לעשות לביתם הקטנה עגילים בעקבות הפרעה או תחושת אי נוחות שהדבר יגרום לילדה. לכן חשוב להדגיש כי העגילים הרפואיים שביתכם הקטנה תענוד לאחר עשיית העגילים לראשונה יהיו מאוד עדינים וקטנים פיזית כך שהיא כלל לא תרגיש בקיומם. ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי עשיית עגילים בגילאים צעירים תאפשר לכם לחסוך לילדה שלכם כאב בעתיד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מסכה לשיער – לשיקום וחיזוק השערה
מסכות לשיער הן דרך מצוינת להזין ולהחיות את השיער שלך. הם טיפול מיזוג עמוק המסייע בשיקום וחיזוק שיער...
קרא עוד »
יונ 08, 2023
טיפים טבעיים לטיפול בטחורים בהריון
המשא הכבד שגופה של האישה נושא במשך חודשי ההיריון מביא עמו תופעות שונות שעשויות להיות לא נעימות בעליל....
קרא עוד »
אוק 23, 2019
טיפים לארגון טיול לכל המשפחה
טיול יחד עם כל המשפחה הוא כיף בלתי רגיל, נהנים יחד עם כולם בזמן איכות משפחתי שלא זוכים לו בכל יום,...
קרא עוד »
מרץ 14, 2019