טיפול בילדים על הספקטרום

נתונים חדשים ממרכזי הבקרה ומניעת מחלות באוטיזם, מראים שמספר האבחנות של ההפרעות על הספקטרום האוטיסטי ממשיך לעלות, ועולה על ההערכות השנתיות. עבור נותני הטיפול בילדים, משמעות הדבר היא זרם הולך וגובר של ילדים הזקוקים לטיפול הולם.

טיפול בילדים על הספקטרום 

למידה על הדרך הנכונה כיצד לטפל נכון בילדים על הספקטרום האוטיסטי, חיונית עבור נותני הטיפול בילדים של היום. ישנם טיפולים אלטרנטיביים רבים שבאמצעותם ניתן לאבחן את הילד בצורה נכונה ולקבוע לו טיפול נכון וראוי.

ספקטרום האוטיזם: מה שנותני הטיפול צריכים לדעת 

החוקרים עדיין לא יודעים מה גורם לאוטיזם או מדוע מספר האבחנות ממשיך לעלות. חלק מהעלייה הזו, עשויה להיות מיוחסת לשינוי בשיטות גילוי ואבחון, ולהגברת המודעות להפרעות בספקטרום, אך מידת ההשפעה הזו עדיין לא ידועה.

מה שהחוקרים כן יודעים, הוא ששיעור הילדים המזוהים עם הפרעת ספקטרום, יכול להשתנות מאוד מאזור אחד למשנהו. בנים, נוטים להיות מזוהים כ- ASD בערך פי חמישה מאשר בנות. 

באיזה גיל ניתן להבחין באוטיזם 

ניתן להגיע לאבחון של הפרעות בספקטרום האוטיסטי כבר מגיל שנתיים, אך רוב הילדים עם הפרעות בספקטרום האוטיסטי, זוהו לאחר גיל ארבע.

נותני הטיפול בילדים וזיהוי מוקדם של ספקטרום האוטיזם 

נותני טיפול בילדים על הספקטרום, צפויים להיות עם ילד במשך רוב שעות היום, מה שמותיר אותם במקום ייחודי שבו הם יוכלו לקלוט את הסימנים של הפרעת הספקטרום האוטיסטי. נותני הטיפול, יכולים להתגלות כמשאב בעל ערך רב עבור הורים ואנשי מקצוע רפואיים.

טיפול בילדים עם ASD 

מכיוון שילדים על הספקטרום האוטיסטי עשויים להתנהג ולהגיב אחרת מבני גילם, חשוב שלספקי טיפול בילדים כאלה תהיה הבנה בסיסית של שיטות הטיפול המתאימות.

כתוב/כתבי תגובה