יום הולדת להורים

חוגגים יום הולדת להורים – קבלו כמה רעיונות לברכות מקוריות

יום ההולדת של ההורים הוא בהחלט מועד מיוחד שאותו ראוי לחגוג ולכל הפחות לציין אותו עם זר של פרחים והתקשרות מכל אחד מן הילדים. ממש כפי שהורים טורחים על מנת לחגוג את ימי ההולדת של הילדים כאשר הם היו קטנים, כך זה יכול להיות סוג של אקט שבו מודים לשני אלה על כל הטרחה במשך כל השנים. לא חייבת משהו גרנדיוזי בכל שנה ובכל אירוע יום הולדת, אלא פשוט להתחיל עם ברכה מקורית שבה את היום המיוחד מציינים.

מברכים בתור הורים

אחת מן הדרכים הכי טובים לברך הורה זה מתוך הרגשות של ילד אשר הופך להיות הורה בעצמו. תמיד ההורים אומרים כי הילדים אינם מבינים את העמל של גידול ילדים עד אשר הם יהיו הורים בעצמם, ואין כמו לומר את התודה הזו מתוך הערכה והבנה של כל מה שנעשה עבור הילדים בהיותם ילדים ועד עכשיו. כל משפט מקבל אל עצמו הרבה יותר משמעות, והורים שמבינים את הברכה הזו מרגישים גם את העוצמה שבה.

ברכה עם ניואנסים אישיים

יש אבא שאוהב כל הזמן ללכת עם גופיה ותחתונים בבית, יש אבא שצמוד כל היום אל החדשות, יש אבא שמחזיק באופן קבע את השלט ויש אבא שצמוד אל הסלולרי ממש כמו שהוא תינוק. יש אמא שהיא כל היום טורחת על בישולים, אמא שכל היום מטלפנת לכל בני המשפחה הקרובים והרחוקים, אמא שכל הזמן יושבת מול ערמה של כביסות ואמא שנמצאת כל הזמן בסידורים ובקניות. זה כיף לכתוב ברכה שבה מציינים את הייחודיות של ההורים, בצורה שכוללת גם הומור וגם תודה על כל מה שהם כל הזמן עבור המשפחה עושים.

> אולי תאהבו גם: ברכה ליום הולדת לחברה

ברכה מתוך שיר

לפעמים יש את ההרגשה הזו כי שיר מסוים מתאר בצורה הכי מדויקת מה שמרגישים כלפי הורה, אבא או אמא, ואין כמו להעלות את המילים הללו על גבי דף ולציין באופן אישי אל איזה קטע הכי מחוברים וכמה שהוא מזכיר את הקשר המיוחד עם ההורים. אם עושים את זה עבור יום החתונה בשיר הסלואו הזוגי, אז זה בהחלט בעל תוקף גם עבור ברכת יום הולדת לכל אחד מן ההורים.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

איך מתכננים חתונה על הים?

איך מתכננים חתונה על הים?

אין ספק כי תכנון נכון הוא המפתח להצלחה בחיים. ככל שאנו מתכננים יותר טוב את הדברים כך אנו נזכה להצלחה גדולה יותר. תכנון נכון הוא

קרא עוד »
למה חשוב להשקיע בדלתות פנים?

למה חשוב להשקיע בדלתות פנים?

אחד הדברים החשובים ביותר בעיצוב של כל בית הוא דלתות הפנים. דלתות פנים מעוצבות שנבחרו בקפידה ובהתאמה לעיצוב הבית יכולים להיות פרקטיות מצד אחד וגם

קרא עוד »