מגיני פינות / מגן פינה

מגיני פינות / מגן פינה

מגיני פינות נחשבים לאחד האביזרים החשובים ביותר בכל חניון. מדובר על אביזר מיוחד העשוי מגומי ומסוגל לספוג אנרגיה של פגיעת רכב. מגן פינה יגיע לרוב עם מחזירי אור בולטים, כאשר המטרה כמובן היא למנוע תאונות ולמנוע מכלי הרכב להיתקע בעמודי החניון. מומלץ להתקין את מגיני הפינות על העמודים בכל סוג של חניון, כדי לשמור על הבטיחות של הנהגים ועל שלמות כלי הרכב שלהם נוסף על התקנת מגיני קירות שיוסיפו ביטחון הנהגים, לחצו כאן למידע נוסף בנושא. מעבר לכך, כמובן שהמגנים אמורים לשמור על עמודי החניון ולמנוע פגיעה בהם, כתוצאה מהתנגשות יומיומית של כלי הרכב השונים. המגינים מסוגלים לספוג את רוב האנרגיה של הפגיעה, ובכך לצמצם בצורה משמעותית את הפגיעה הן בכלי הרכב והן בעמודים. מחזירי האור מסוגלים להבליט את מיקום העמוד, ובכך למנוע מראש את הפגיעה. מוצר זה מתאים במיוחד לחניונים ולאזורי תפעול שונים, אשר דורשים מהנהגים לתמרן את כלי הרכב שלהם באזור צפוף יחסית.

מהם היתרונות של מגיני פינות/ מגן פינה

כאמור, מדובר על אביזר בטיחות חיוני במיוחד, אשר נועד כדי לשמור על הבטיחות של הנהגים ושל המבנה עצמו. ניתן להתקין את המגנים על עמודים או על פינות, ובכך למנוע התנגשות מיותרת של כלי הרכב במבנה. מעבר לשמירה על כלי הרכב, מדובר על יתרון עצום עבור המבנה, היות והדבר חוסך את הצורך בתיקונים תכופים של קירות המבנה כתוצאה מהתנגשות עם כלי הרכב. חשוב לזכור כי בטווח הארוך, מדובר על יתרון משמעותי עבור בעל החניון, היות והשימוש במגנים מצריך באופן משמעותי את כמות התלונות של משתמשי החניון. מעבר לכך, כדאי לציין כי המוצר תורם לאווירה האסתטית של השטח ואף מעניק תחושה של סדר וארגון. בנוסף לכך, כדאי לדעת כי ההתקנה של המוצר פשוטה למדי, כך שכל אחד יכול לעשות זאת ללא שום ידע מוקדם.

לסיכום, מגיני פינות ומעצורי חניה שונים נועדו כדי להגן על הפינות ועל העמודים המצויים לרוב בחניונים ובאזורי תפעול שונים. מגן פינה ניתן להתקנה פשוטה ומהירה, דבר שמאפשר לכל אחד ליהנות מהיתרון שלו. מדובר על מוצר משתלם במיוחד, היות והוא גם מגן על המבנה וגם על כלי הרכב של משתמשי החניון.

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיפול בילדים על הספקטרום

נתונים חדשים ממרכזי הבקרה ומניעת מחלות באוטיזם, מראים שמספר האבחנות של ההפרעות על הספקטרום האוטיסטי ממשיך לעלות, ועולה על ההערכות השנתיות. עבור נותני הטיפול בילדים,

קרא עוד »

כל כמה זמן כדאי לספר כלב?

אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לשים אליהם הוא הוא הפרווה של הכלב. מלבד העובדה שהפרווה של הכלב חיונית לצורך שמירה על העור שלו, לספק לו

קרא עוד »