פעילויות מומלצות לילדים בחופשות

פעילויות מומלצות לילדים בחופשות

מי שיש לו ילדים קטנים בוודאי כבר בילה עם הילדים בכול פארק שעשועים, בכל גינה או קטיף פירות, כמו גם שהורים לילדים עושים הכול כדי לבלות זמן משותף מחוץ לבית, בטבע או בכול מרחב אטרקטיבי למשפחות עם ילדים. ואכן כמו בכול שנה, החופש הגדול וחופשות הקיץ והחגים כבר כאן – ורבים רוצים למצוא אופציות מעולות לבילוי כיפי עם המשפחה בחופשות הקיץ והחגים. אבל מה אפשר לעשות? הנה מספר הצעות טובות: 

שיט בגונדולה לילדים 

מי שרוצה להוציא את הילדים שלנו לשיט בספינה, יוכל להגיע אל אגם הפארק במרכז הארץ שמציע שייט בספינת גונולדייר. שייט כזה כיפי במיוחד והוא מתרחש בדרך כלל באגמים שיש בהם ברווזים וברבורים. מי שיבחר שייט באגם ברבורים רחב ויפה, יוכל לצפות בעת השייט במזרקות יפות, בגנים ירוקים, בבעלי חיים שנמצאים בסביבה תוך חוויה כיפית שמתאימה לכול בני המשפחה. 

בילוי בגנים יפים

מי שמחפש בילוי לילדים באזור המרכז, יוכל להגיע אל פארקים ברעננה שיש בהם אגמים יפים ופינות חי. פינות חי במרכז יש לא מעט והן מכילות בדרך כלל גם גני שעשועים, גינות ירק, מבוכים לילדים ושאר אטרקציות כיפיות עבור כל המשפחה. 

שיט בספינה

שיט בספינה היא דרך נעימה לבלות את חופשת הקיץ עם המשפחה. בפארקים גדולים שיש בהם אגמים רחבים, אפשר לצאת להפלגה של 15 דקות עם שירים שילדים אוהבים, אווירה נעימה, הדרכה וסיפורים על הנופים המקסימים שבמקום. 

בילוי בימי הולדת

מלבד בילוי עבור החופש הגדול וחופשת החג, יש לחגוג פעם בשנה יום הולדת לילדים. לכן גם כאן יש לבחור פתרון אטרקטיבי. מי שרוצה לחגוג יומולדת לילדים באזור המרכז: יוכל לבחור באגמים שבהם אפשר לשוט עם ספינה, להנות מפינות חי ובליטוף בעלי חיים, להפעיל את הילדים עם מפעילים שיש במקום ולהנות משירי יומולדת, משחקים מרגשים ושאר פעילויות אקסטרים לילדים. וודאו כי במקום שבו תבלו יש את כול הדרוש להגנה מחום כבד כמו מחצלת וצליה, מקלחות ושירותים, כסאות, שולחנות ומים קרים. 

> מחפשים מקומות להציע נישואין בארץ? הקליקו https://agam-hapark.co.il/?p=236

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

כל כמה זמן יש להחליף מצבר ?

כל כמה זמן יש להחליף מצבר ?

מה הסוללה והאלטרנטור עושים?  סוללה אוטומטית מספקת מטען חשמלי גדול שעובר במערכת ההתנעה ומסובב כמה הילוכים להתנעת המכונית. ברגע שהמכונית פועלת, האלטרנטור שולח זרם בחזרה

קרא עוד »