תחפושת Among us

חג הפורים ממש מעבר לפינה, וילדכם כנראה מתחנן לבחור תחפושת לעצמו. בין אם ילדכם רוצה להיות גיבור-על, נסיכה או אימוג'י, בחירת התחפושת המתאימה יכולה לגרום לחג פורים שמח ומהנה עבור כולכם.

תחפושת Among us

קשה להאמין שיש ילד שלא מכיר את התחפושת המופרעת והמצליחה של Among us. תחפושות אמונג אס הן מהתחפושות היותר יפות ומוצלחות שניתן למצוא כיום.

חג הפורים מתקרב ונראה שהנה, אתם, כהורים, הולכים להיות "מותקפים" בבקשות נשנות וחוזרות על הצורה והאופן שבה הילד או הילדה שלכם ירצו את התחפושת שלהם. אנחנו, כמו אנשים טובים באמצע הדרך, ממליצים בחום על התחפושת האגדית של Among us.

טיפים לבניית תחפושת לילדים שלכם

טיפ 1: צבע פנים או מסכה

מסכות יכולות להיות דבר מפחיד עבור ילדים רבים, במיוחד אלו עם צרכים מיוחדים. אם הם לא מתאימים כראוי, הם יכולים להשפיע גם על הראייה של ילדכם לתווך הארוך. למען בטיחות ילדכם, עדיף להשתמש בצבע פנים להשלמת תחפושת במקום מסכה, גם אם התחפושת של ילדכם מגיעה עם מסכה.

טיפ 2: בחרו את התחפושת בגודל הנכון

תחפושות קטנות מדי, יכולות למנוע מילדכם לנוע בחופשיות. תחפושות גדולות מדי, עלולות להכשיל ולהגביל את ההליכה של הילד או הילדה שלכם ולגרום להם חלילה לפציעות. נעליים גדולות מדי או נעלי עקב, יכולות גם להגדיל את הסיכון של ילדכם לפציעה. הקפידו לבחור תחפושת המתאימה למידותיהם.

טיפ 3: מחזיר אור

אם לתלבושת של ילדכם אין חלקים המחזירים אור, עליכם להוסיף מעט סרט רעיוני שיכולים לעזור לילדכם להיות גלוי יותר עבור נהגים בזמן החושך. תוכלו גם להוסיף השתקפות לתיק הטריקים של ילדכם או לרכוש עבורו מקלות זוהרים במיוחד.

אולי יעניין אתכם גם: תחפושת פורנייט

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
באיזה גיל ניתן להתחיל ללמוד לנגן בגיטרה
אם תפתחו יו טיוב ותחפשו נגני גיטרה צעירים, תוכלו לגלות ילדים קטנטנים אפילו לפני גיל בית ספר, מנגנים...
קרא עוד »
יונ 15, 2021
למה להשתמש בשירותיו של עורך דין מקרקעין בקניית דירה
העסקה הכי משמעותית מבחינת סדר הגודל שלה ומבחינת העלויות הכבדות שלה היא ללא ספק העסקה של רכישת...
קרא עוד »
מאי 16, 2021
באילו מקרים פוסלים צוואה
לא פעם מוגשת לבית המשפט התנגדות לצו קיום צוואה על מנת לפסול את הצוואות באופן מלא או חלקי. יש לציין...
קרא עוד »
מרץ 16, 2019