זהירות! צעצועים מסוכנים לבעלי חיים

צעצועים מסוכנים לבעלי חיים

בעלי חיים ביתיים הם ידידינו הטובים ביותר. אימוץ כלב, חתול, ארנב או בעל חיים אחר ממלא את חיינו במשימות אשר נועדו לדאוג לדייר החדש בבית. לכן צריך להשקיע זמן ותשומת לב וגם לרכוש מזון מתאים לבעל החיים וגם תוספות שנועדו להיטיב איתם. אסור לזלזל בצורכיהם כדי למנוע הידרדרות במצבם והופעת מחלות או סימני אומללות. אימוץ אינו מתאים לכל אחד, אבל מי שלקח על עצמו את המשימה – חייב להפגין מחויבות ולדאוג לכל צורכי המאומץ. הדרכות וציוד ניתן להשיג אצל וטרינרים ובחנויות המתאימות.

צעצועים לבעלי חיים נועדו להנעים את הזמן שאנו מבלים איתם. ברשימה זו נכללים בין היתר כדורים שונים, אשר כלב רודף אחריהם ומחזיר לבעליו, משחקי זריקה שונים, צמיגים קטנים, ועוד. עם חתול אפשר לשחק בכדורים, משחקי לייזר וטריקסי, ולציפורים מתאימות נדנדות. המטרה היא ליהנות מזמן איכות משותף ולגרום הנאה גם לבעל החיים. עם כל הרצון הטוב וההתלהבות, כדאי גם לקחת בחשבון שצריך לבדוק היטב אם הצעצוע הגיע ממקור אמין ועשוי החומרים תקניים ומאושרים לשימוש. בנוסף לכך, יש להיזהר מצעצצועים מסוכנים לבעלי חיים. אלה עלולים לפצוע אותם או לגרום נזקים אחרים, וזאת בשל חוסר תשומת לב שלכם – למרות הרצון הטוב. יש צעצועים שנועדו למשחק משותף ויש שנועדו לבעל החיים בלבד. לגבי הקבוצה השנייה צריך לקחת בחשבון שהם מיועדים לבליעה ולכן יש בהם פוטנציאל לפציעה או נזק לקיבה.

אחת הבעיות המרכזיות בצעצועים היא הרכב כימי שאינו מפורט וניתן להבנה. במקרה כזה יש להיזהר מאוד ברכישת הצעצועים. חברות שונות מנסות להגדיל מכירות ככל האפשר ומתרכזות בהמלצות חמות על צעצועים אשר מורכבים מכימיקלים רעילים שהם חלק מפלסטיק. באופן כללי צריך לקחת בחשבון שכל צעצוע עלול להיבלע על ידי כלב ולעתים גם חתול ולכן יש להימנע מלתת להם לבוא במגע עם חומרים רעילים, חפצים קשים במיוחד כמו אבנים או חדים כמו מקלות. כל אלה עלולים להיבלע ולגרום נזקים לדרכי העיכול ולמערכות הפנימיות של בעל החיים וליצור צורך בטיפול רפואי דחוף ולעתים מאוחר מדי.

המידע באדיבות אתר https://royalpet.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קניית רכבים לפירוק באזור השרון
אם אתם מחפשים לקנות רכבים לפירוק באזור השרון, ישנם מספר שלבים שתוכלו לבצע כדי להבטיח תהליך חלק וחוקי....
קרא עוד »
אוג 09, 2023
שלוש דרכים לקבל רעיונות לברכה מוצלחת
אירועי חיים מתרגשים עלינו מסביב בכל יום שעובר. לאירועים החשובים באמת, אנו נדרשים להקדיש זמן ומשאבים...
קרא עוד »
יול 11, 2019
תחפושת Among us
חג הפורים ממש מעבר לפינה, וילדכם כנראה מתחנן לבחור תחפושת לעצמו. בין אם ילדכם רוצה להיות גיבור-על,...
קרא עוד »
פבר 05, 2021