יישור שיניים – כל מה שצריך לדעת

יישור שיניים – כל מה שצריך לדעת

בלא מעט פעמים, אנשים יצטרכו לעבור טיפול יישור שיניים, מדובר הן בבני נוער והן במבוגרים. זהו טיפול אורתודנטי, באמצעותו ניתן ליישר שיניים עקומות ולשנות את מיקומן. כאן ניתן לקרוא על יישור שיניים – כל מה שצריך לדעת.

מתי יש צורך ביישור שיניים?

קיימות כמה סיבות אשר בגינן המטופל יידרש ליישור שיניים או לשיקום הפה. אחת הסיבות העיקריות היא שמראה שיניים עקומות איננו אסתטי למראה, במקרים רבים אנשים פשוט נמנעים מלחייך, מראה השיניים גם גורם לירידה בביטחון העצמי. שינוי מיקומן של השיניים ישנה את המצב כליל.

בנוסף, באמצעות טיפולי יישור שיניים ניתן לשלוט בגודל הלסתות, ליצור סגר תקין, וכך גם להשפיע על מערכת הלעיסה, שכן אנשים הסובלים משיניים עקומות או כאלה שאינן ממוקמות בצורה הנכונה, עלולים להיתקל בקשיי לעיסה, כך שהטיפול הוא גם פונקציונאלי.

האם הטיפול מיועד רק לילדים או בני נוער?

בהחלט לא, ואף פעם לא מאוחר. כיום אנו עדים לכך שגם יותר ויותר מבוגרים, פונים לרופא שיניים לשם ביצוע ההליך, לעולם לא מאוחר ולא פספסתם את הרכבת. עם זאת עדיף לעשות זאת כמה שיותר מוקדם. במקרים הללו המטרה העיקרית היא ליצור מראה שיניים אסתטי.

סמכי DAEMON

רופאי השיניים הטובים והמנוסים ביותר בתחום, מבצעים יישור שיניים באמצעות סמכי DAEMON, בעזרת שיטה זו ניתן ליישר את השיניים מהר יותר בהשוואה לשיטות אחרות, ואין כלל צורך להחליף גומיות. כאשר מדובר בטיפול בעזרת סמכי שיניים, קיים חלון בגודל קטן, על רופא השיניים לפתוח אותו ולאחר מכן לסגור, זאת בכדי להחליף חוטים.

יישור באמצעות קשתיות

קיימת עוד שיטה ליישור שיניים כאשר כאן הכוונה היא ליישור באמצעות קשתיות שקופות אשר אינן נראות. 

לתיאום יעוץ רפואי בקרו באתר: http://benelazar.com/he/

כתוב/כתבי תגובה