טיפים מעולים לגידול כלבים

גידול כלבים

מי שאוהב בעלי חיים, יודע כי כלב הוא אחד מבעלי החיים הטובים, הנאמנים והתקשורתיים ביותר עבור בני אדם, בעוד שאימוץ כלבלב מתוק יקנה אושר ללא סוף!

מלבד זאת, חברותן של כלבים מעולה עבור ילדים, כלבים יכולים לטפל בצרכים רגשיים וכיום ישנם לא מעט כאלה המשרתים בנאמנה בצבא, מטפלים ומסייעים לבעלי מוגבלויות ובכל ל- הופכים לחברים הכי טובים עבור בעליהם!

ולמרות כלל היתרונות הבלתי נגמרים, חשוב לדעת שלגדל כלב זאת אחריות כמעט כמו זאת הנלוות לטיפול בילדים. לכן יש להבין כיצד אפשר לטפל בכלב ולהפוך אותו לחלק בלתי נפרד מחייכם:  

בית חם – לפני כל פינוק שתתנו לכלב שלכם כמו חטיפים לכלב, חשוב להעניק לו בית חם. כלבים זקוקים לחום, למרבץ נוח (אם הם שוהים בחצר אז יש לרכוש עבור הכלב מלונה איכותית) בעוד שיש לשמור על בטחון הכלב ועל בטחונה של הסביבה על ידי שער שסוגר את החצר וקשירת הכלב ברצועה איכותית בעת טיול.

בדיקת וטרינר – באימוץ כלב חדש, בין אם מדובר בבוגר או גור, יש להגיע לווטרינר גם כדי לחסן אותו, כדי לשבב את הכלב וכדי לבצע בדיקה רפואית. אם מדובר בגור או גורה, קבעו בהתאם להנחיות הרופא מועד עבור עיקור או סירוס. עיקור וסירוס כלבים מסייע למנוע המלטת גורים שלא ימצא להם בית ובכך מניעת צער בעלי חיים. נוסף לכך, יש שטוענים כי הפעולה מונעת מחלות בכלבים כמו סרטן ושאר בעיות רפואיות.

אוכל – בחירת אוכל לכלבים חייבת להיעשות בהתאמה למשקל הכלב ולצרכים שלו (מומלץ להכיר – חנות בעלי חיים אנימל שופ). אוכל לכלבים הוא עולם מגוון וישנן אינספור חברות המציעות אוכל מסוגים שונים. התייעצו עם הוטרינר אודות בחירת אוכל מתאים לנתונים של כלבכם.

משחקים – חשוב לכלב שלכם יהיה עיסוק זמין, בעיקר כאשר אתם לא נמצאים בבית. בחרו במשחקים שיעסיקו את הכלב כמו משחק ה"קונג" המפורסמים בו ניתן להכניס אוכל להעסקת הכלב, בחבלי נשיכה, ושאר צעצועים המועלים לשמירה על הבריאות ועל מצב רוחו של הכלבלב. באמצעות כל אלה, תוכלו לדאוג לאיכות חייו של החבר הטוב בעולם!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ציוד לבריכות נוי
בריכת נוי היא סוג של בריכה שנועדה להעצים את היופי של אזור חיצוני. ניתן להשתמש בו כדי ליצור מוקד חזותי,...
קרא עוד »
אוג 08, 2022
כורסאות טלויזיה בד או עור?
נדמה כי השאלה המרכזית שעולה בדרך כלל כאשר באים לבחור כורסת טלוויזיה, היא במה הכי כדאי לבחור. האם...
קרא עוד »
נוב 16, 2021
חוזרים לשגרת בית ספר עם odt לתלמידים
כמעט שנה שלמה שהלימודים התנהלו דרך המחשב, כל הילדים בבתים שלהם, כל המורים בבתים שלהם וכך התנהלו...
קרא עוד »
אפר 28, 2021