עורך דין תעבורה יכול לעזור לכם להמנע משלילת רשיון הנהיגה

על החשיבות שבלקיחת עורך דין למכון הרפואי לבטיחות בדרכים

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים זהו מוסד ציבורי המשתייך בצורה ישירה למשרד הבריאות ותפקידו, בגדול, לקבוע על פי בדיקות רפואיות ומידע רפואי קיים את כשירותנו להחזיק רישיון, לחדש רישיון או להוציא רישיון. קיימות לא מעט סיבות אשר בעקבתן נוכל להגיע או לקבל זימון למכון הרפואי לבטיחות בדרכים, או בקיצור, מרב"ד. אז מה זה אומר ולמה כדאי לגייס עו"ד תחבורה לצידנו בתהליך זה?

באילו מצבים נגיע לשם?


כאשר אנחנו בתהליך להוצאת רישיון, נדרש לבצע בדיקת ראייה בלבד ושם תיפרד דרכינו המשותפת עם המכון הרפואי לבטיחות בדרכים. תופתעו לגלות שגם במהלך חיינו אחר כך נוכל לקבל זימון, רק שהפעם זה לא יהיה סימן כל כך טוב. אז מאילו סיבות נוכל להגיע למכון הרפואי לבטיחות בדרכים?

  • בית המשפט לתעבורה – הפניה שכזו לא מתרחשת לעיתים קרובות אך מפעם לפעם בהחלט יכולה להגיע.

  • משרד הרישוי – אם נהג הורשע בנהיגה בשכרות או שימוש בסמים וגזר דינו הינו פסילת רישיון לתקופה של יותר משנה. אם נהג חדש נתפס בעבירה שכזו או נהג שדינו נגזר לפסילת רישיון לתקופה העולה על שלוש שנים עקב תאונה קטלנית.

  • גורמים רפואיים – ישנה חובה על רופאים במרפאות ובתי חולים לדווח למכון הרפואי באם נתקלו בבעיה רפואית המעלה חשש לגבי כשירות הנהיגה.

במקרים כמו אלו ואחרים, מוסדות ציבוריים יפנו אתכם לבדיקות כשירות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים. זה יהיה הזמן בו תגידו תודה על כך שצועד איתכם עורך דין מומחה בתחום יד ביד.

 

איך עורך דין יסייע לנו שם?


אם נעזר בעורך דין למכון הרפואי כבר בתחילת התהליך, המשפט, השלילה או כל תרחיש אחר. נוכל לעבור את ההליך במינימום נזק ואפילו להימנע מהגעה למכון הרפואי לבטיחות בדרכים.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

כך תמצאו חנות חיות בחולון

כך תמצאו חנות חיות בחולון

כמו בכל עיר אחרת בישראל, גם בחולון יש ביקוש ודרישה לקניית חיות. יש בהחלט מענה בדמות חנות חיות בחולון כאשר כל מי שמגיע לחולון או

קרא עוד »