ניתוח אף אוזן גרון

לקראת ניתוח אף אוזן גרון? כל הדגשים

ניתוח אף אוזן גרון, מכונה גם ניתוח אנדוסקופי, הניתוח מתבצע באמצעות חדירה לנחיריים, ואין סיכוי שייווצרו חתכים. במאמר זה נכתוב על נושא זה: לקראת ניתוח אף אוזן גרון? כל הדגשים.

כיצד מתבצע הניתוח?

באמצעות בדיקת אנדוסקופית מוגדלת, הרופאים צופים במסך, כאשר יש לנתח את המטופל בעזרת אמצעים המיועדים לכך. ישנם מקרים בהם הרופאים מוצאים כי האנטומיה של המטופל מורכבת, וניתן לעשות שימוש בנביגייטור, משמע נווט.

זהו כלי המאפשר לרופא המטפל לבצע ניתוח אף אוזן גרון,  לצפות בתמונות הדמיה, אלה הן תמונות תלת מימדיות הבודקות את האזור המיועד לניתוח, והיכן למקם את הכלים אשר באמצעותם ניתן להמשיך עם ההליך. ניתוח אאג נעשה באמצעות הטכנולוגיות החדישות ביותר, כך הניתוח גם יהיה מדויק יותר, והרופא המנתח יוכל למזער סיכונים.

מהי הסיבה אשר בגינה יש לבצע את הניתוח?

ניתוח אף אוזן גרון מיועד למי שסובל מדלקות הנחשבות לכרוניות של מערות הפנים. בנוסף יש לעבור את הניתוח במקרים בהם התגלה גידול סרטני, דימומים באף חוזרים ונשנים ולבסוף, ניתוח זה נדרש כאשר נחסמות דרכי הדמעות.

מהי מטרת הטיפול?

מטרת הטיפול העיקרית היא לאפשר איכות חיים למטופלים הסובלים מבעיות אף אוזן גרון, אולם חייהם לא נמצאים בסיכון, בשל הפתולוגיה שלהם.

הסרת גידולים סרטניים

כאשר מתגלה גידול סרטני יש להסירו באופן מידי, ישנם סוגים שונים של טיפולים הטובים שבהם אלו הם ניתוחי MOHS , למצבים כמו גידולים באף,
גידולים בגרון ואף באוזן. דוגמה טובה היא גידול ממאיר במיתרי הקול, או בעצבי השמיעה.

אולם ישנם גם מקרים בהם האף אינו נראה אסתטי, מה שמפריע ללא מעט אנשים, והפתרון לכך הוא ניתוח. ניתן בהחלט לפנות לשירותי רפואה פרטית, ברמה גבוהה מאוד, במקום מועסקים הרופאים הטובים ביותר בתחום זה.

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ברזים לאמבטיה: טרנדים ב-2021

ברזים לאמבטיה: טרנדים ב-2021

לכבוד השנה החדשה החלטתם לחדש את הבית? משפצים את חדר האמבטיה? בואו להכיר את הטרנדים ב – 2021 של ברזים לאמבטיה ועיצוב חדרי רחצה. שיפוץ

קרא עוד »
השתלות שיניים ביום אחד

יישור שיניים – כל מה שצריך לדעת

בלא מעט פעמים, אנשים יצטרכו לעבור טיפול יישור שיניים, מדובר הן בבני נוער והן במבוגרים. זהו טיפול אורתודנטי, באמצעותו ניתן ליישר שיניים עקומות ולשנות את

קרא עוד »