למה אינסטלטורים כל כך אוהבים לעבוד על ניאגרות סמויות

למה אינסטלטורים כל כך אוהבים לעבוד על ניאגרות סמויות

אחד הדברים היפים שקיימים היום היא ניאגרה סמויה. הניאגרות הסמויות מוסיפות הרבה מאוד יופי לחדר השירותים אשר בעבר היה לא יותר מחדר מוזנח שנכנסים אליו ממש בלית ברירה ורק כאשר חייבים… כיום ניתן למצוא חדרי שירותים מעוצבים עם עציצים ותמונות כאשר גולת הכותרת היא האסלה התלויה בעלת הניאגרה הסמויה.

סיבה נוספת לכך שאנשים רבים מעדיפים את האסלה התלויה על פני האסלה הרגילה היא, שזה מקל מאוד על ניקיון החדר. מכיוון שמדובר באסלה שאינה נוגעת ברצפה, ניתן לנקות תחתיה בקלות וכמובן ביסודיות רבה יותר.

תיקון ניאגרה סמויה לעומת תיקון של ניאגרה גלויה

תיקון של ניאגרה גלויה הוא תיקון פשוט וקל שגם אנשים שאינם מומחים באינסטלציה יכולים להצליח לבצע. עובדה זו נובעת מהסיבה שבניאגרה גלויה קיים פתח גדול המאפשר גישה נוחה לחלקים הנמצאים בתוך מיכל ההדחה וכך ניתן לבצע כל תיקון בקלות רבה.

לעומת זאת, הניאגרה הסמויה, כשמה כן היא – סמויה. היא מובנית בתוך הקיר ומוסתרת על ידי אריחי קרמיקה. הדרך היחידה בה ניתן לגשת למיכל ההדחה לצורך תיקון מצוף ניאגרה סמויה, וחלקי הניאגרה היא דרך פתח ההדחה. המוסתר על ידי מכסה שעליו נמצאים לחצני ההדחה. כאשר יש צורך לבצע תיקון כלשהוא, מבצעים אותו דרך הפתח הקטן הזה.

ניאגרה סמויה = תיקונים יקרים יותר

ישנם מספר סיבות מדוע תיקון של ניאגרה סמויה הוא יקר יותר:

  • בשל העובדה כי חלקי החילוף של הניאגרה הסמויה צריכים להיות מקוריים כלומר, יש צורך להשתמש בחלקי חילוף מאותו יצרן שייצר את הניאגרה, עלות התיקון תהיה גבוהה יותר מתיקון ניאגרה שניתן להשתמש עבורה בחלקי חילוף אוניברסליים.
  • סיבה נוספת למחיר התיקון הגבוה הוא מרחב העבודה המצומצם. בניאגרה סמויה, מבצעים את התיקון דרך פתח ההדחה הקטן, דבר שגורם לו להיות מסובך יותר ודורש מיומנות גדולה.
  • גורם נוסף שעלול לייקר מאוד את תיקון הניאגרה הסמויה הוא, שלפעמים יש צורך לבצע תיקון מסובך יותר הדורש מרחב עבודה גדול ויש צורך לשבור את אריחי הקרמיקה בחדר השירותים.

כמובן שכל אינסטלטור יעדיף לבצע תיקון שהוא יכול לגבות עליו יותר כסף ולכן, מעדיפים אינסטלטורים רבים לבצע תיקונים בניאגרות סמויות.

כתוב/כתבי תגובה