מרגישים שהזוגיות שלכם מבטלת את האני העצמי שלכם

מרגישים שהזוגיות שלכם מבטלת את האני העצמי שלכם

כמעט כל אדם חולם על זוגיות בריאה וטובה. אולם, לא פעם אנשים אשר מוצאים זוגיות ושמחים בה, חשים במהלך הזמן כי הזוגיות מבטלת את האני העצמי שלהם וכך נוצר משבר בזוגיות. כלומר: כל אדם אשר חי בגפו, יכול להגשים את החלומות שלו, לפעול למען כל דבר שהוא רוצה להשיג ולעשות על מה שהוא רוצה בעצם בחיי היומיום שלו, מבלי להתחשב יותר מדי בצרכיו או רצונותיו של מישהו אחר. אדם פרטי מעמיד את עצמו במרכז ולכן, כאשר הוא מוצא זוגיות ומתחיל להבין כי הוא תלוי במישהו ולא יכול לעשות את כל מה שהוא רוצה, הוא חש לעיתים מוגבל והוא חש כי הזוגיות מבטלת את האני העצמי שלו.

מה תעשו כאשר אתם מרגישים שהזוגיות מבטלת את האני העצמי שלכם

זוגיות היא דבר תובעני, היא דורשת מבני הזוג לבוא אחד לקראת השני ולוותר על דברים שונים שלעיתים מאוד חשובים להם. אדם אשר חש כי הוא מוותר לא מעט בחיי הזוגיות שלו על דברים שחשובים לו כגון: אדם שבוחר ללמוד מקצוע אשר לא מעוניין ללמוד או עובד בעבודה אשר איננו מעוניין לעבוד בה, רק בשל צורך זוגי, הוא אדם אשר יחוש בטווח הרחוק כי הוא מוותר על האני העצמי שלו בשל הזוגיות. אדם מעין זה יכול לחוש תחושת מרמור, צער וקושי, אשר ישפיעו באופן מהותי על הזוגיות כולה. במקרה שכזה, בהחלט לא כדאי שהאדם ישמור בבטן את תחושותיו. טיפול זוגי במקרה שכזה, יסייע לבני הזוג לחוש טוב יותר בזוגיות שלהם וכן, יאפשר לבני הזוג לבוא אחד לקראת השני ולעשות את כל מה שניתן, על מנת שאף אחד מהם לא יחוש שהוא לגמרי מוותר על עצמו בגלל הזוגיות.

כיצד בוחרים מטפל זוגי

על מנת שטיפול זוגי אכן יסייע לכם, כדאי שתבחרו באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום טיפולים זוגיים כמו שניתן למצוא באתר https://www.zugi.co.il/. אנשי מקצוע מעין אלה ידעו כיצד לטפל בכל זוג באופן ספציפי וייחודי, בהתאם לקשיים שלו ובהתאם לצורך שלו. אין ספק שטיפול זוגי איכותי ומקצועי, יכול לחולל פלאים בזוגיות ולכן, אין להתפשר על מטפל.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתכננים אירוע – רשימה של ציוד להשכרה שאתם חייבים לקחת בחשבון
אירוע זה לא עניין פשוט. כדי שהוא יהיה מוצלח וטוב עלינו להשקיע בו משאבים לא מעטים. אין מדובר על עניין...
קרא עוד »
פבר 10, 2020
חוג התעמלות מים – למי זה יכול להתאים?
התעמלות מים היא סוג של ספורט מים המתאמן בבריכה או במים פתוחים. הוא כולל מגוון תרגילים גופניים, שכל אחד...
קרא עוד »
יול 16, 2022
למה בונים גגות רעפים?
החלום של בית קטן עם גג אדום מיושם בדרך כלל תוך שימוש ברעפים כיוון שהוא יוצר בית יוצא דופן...
קרא עוד »
נוב 29, 2019