מרגישים שאתם כל הזמן חולים? 7 תוספי מזון לחיזוק המערכת החיסונית

תוספי מזון

כיום ברור לכל כי המערכת החיסונית שלנו מושפעת במידה עצומה מהאוכל שאנו מכניסים לפה ומן התזונה שלנו. אך כיום גם ברור כי יש קושי אדיר לאכול נכון ולענות על כל הצרכים של הגוף שלנו רק מן האוכל שאנו מכניסים לפה. על כן הנושא של תוספי מזון לחיזוק המערכת החיסונית הוא כל כך חשוב ומשפיע עלינו במידה עצומה. כאן ריכזנו בעבורכם 7 תוספי מזון אשר בלעדיהם המערכת החיסונית שלכם תתקשה להסתדר.

  • ברזל

ברזל חיוני למערכת הדם שלנו ויש לו השפעה אדירה על פרמטרים רבים בגוף שלנו ועל כן אם אתם סובלים ממחסור בברזל אתם חייבים לשקול ולקחת ברזל וזאת כמובן לאחר שתתייעצו עם גורם רפואי מוסמך (וזה נכון לכל תוסף מזון שמופיע כאן).

  • ויטמן B

הגוף שלנו חייב ויטימן B בכמות מספקת וזאת בכדי להימנע ממחלות. על כן אם אתם חולים הרבה אנחנו מציעים לכם לערוך בדיקת דם אשר תבחן את מצבכם הרפואי ועל פיה יוחלט אם אתם צריכים את הויטימן הזה.

  • שמן דגים

כיום ברור כי דגים הם רכיב חיוני בתזונה שלנו וכי יש להם הפשעה אדירה עלינו. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי בכדי להתגבר על המחסור בתזונה כדאי לכם לשקול בכובד ראש לקחת שמן דגים.

  • אבץ

אבץ הוא רכיב חיוני בתזונה שלנו ועל כן הוא אחד התוספים הכי חשובים שיש לקחת וזאת לצד העובדה כי הוא זוכה להרבה פחות תשומת לב מהממסד ועל כן כדאי לכם לבחון האם אתם צריכים לקחת אבץ.

  • מגנזיום

לא פחות מן האבץ זהו המגנזיום ואין ספק כי גם לו יש השפעה גדולה על הגוף שלנו ועל כך יש לתת את הדעת.

  • סידן

סידן הכרחי לפעילות התקינה של הגוף שלנו וככזה יש לו השפעה אדירה על מערכות הגוף ועליכם לדעת כי פעמים רבות אנחנו לא מקבלים די סידן מן התזונה הרגילה שלנו.

  • אשלגן

כמו חבריו האבץ, המגנזיום והסידן גם אשלגן חיוני לגוף שלנו וכדאי לכם לערוך בדיקה שבה תראו האם אתם צריכים להגביר את צריכת האשלגן.

המידע באדיבות אתר https://www.bteva.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נעלי פלטפורמה לכלה – מדוע הן מעולות עבורך?
רכישת נעלי פלטפורמה לכלה תהיה מושלמת עבור כלות שלא יכולות לנעול נעלי עקב מכיוון שהן מאוד לא נוחות...
קרא עוד »
אוג 08, 2021
שירותי אבטחה פיזית – צריך לדעת לבחור חברת אבטחה
דעו לכם שאם אתם חושבים להזמין שירותי אבטחה פיזית, אז ישנן חברות אבטחה שמספקות שירות כזה, ועל כן כל...
קרא עוד »
ינו 30, 2022
הטרנד החדש שכולם נהנים ממנו: שף פרטי עד הבית
שף פרטי עד הבית אולי נשמע לכם כמו חלום, אבל המציאות היא הרבה יותר פשוטה. ישראלים רבים כבר נהנים מהטרנד...
קרא עוד »
יול 20, 2021