8 טיפים לצילום אוכל

צילום אוכל

צילום של אוכל זה אמנות בפני עצמה, והרי שכאשר צלם עושה שימוש במצלמה מקצועית בכדי לצלם אוכל, יש לא מעט דברים שדורשים התייחסות בכדי להבטיח שהתוצאה הסופית תוכל להיות משביעת רצון. אם אתם תוהים כיצד ניתן להפיק תמונות יוצאות מן הכלל של מנות במסעדה שלכם, אז במאמר הזה נשתף אתכם בשמונה טיפים חיוניים.

  1. אסתטיות – חשוב מאוד לשמור על אסתטיות בזמן הצילום, שכן צריך לזכור שאנו אוכלים עם העיניים, והרי שאף אחד לא היה מתלהב לראות מנה שמוגשת בצורה שלא אסתטית לעין.
  2. הסחות דעת – בזמן הצילום חשוב שבמוקד יהיה אך ורק האוכל ושלא יהיה בפריים עוד דברים שונים שיכולים להסיט את דעתו של זה שמסתכל בתמונה של המנה שבחרתם לצלם.
  3. תאורה נכונה – צריך לעשות שימוש בתאורה שתשים את אוכל במרכז ובכך תסיט את תמונת הלב של האנשים לאוכל ועל הדרך גם תהפוך את התמונה לנאה יותר.
  4. צילום מזווית נכונה – השימוש שלכם בזוויות השונות יכולה להשפיע לחלוטין על הצילום של האוכל. רצוי לשחק עם הזוויות עד שמוצאים את הזווית המתאימה ביותר בהתחשב בתאורה.
  5. רקע – את האוכל ניתן לשים מאחורי לא מעט דברים שונים, וביניהם אופציה קלאסית כמו שולחן או אפילו ללא שום רקע, כאשר המנה עצמה עומדת במרכז בלבד.
  6. צלם מקצועי -אם החלטתם שחשוב לכם שעבודת הצילום תעשה על הצד הטוב ביותר בשביל המסעדה שלכם, אז כמובן שיהיה כדאי לכם לפנות אל צלם מקצועי שיעשה את העבודה שלו.
  7. ציוד איכותי – כאשר בוחרים לצלם אוכל למסעדה, כמובן שחשוב לעשות שימוש במצלמה איכותית שבעזרתה יהיה ניתן להפיק את התמונות הרצויות בסופו של דבר.
  8. צבעוניות – בדרך כלל כאשר משלבים הרבה צבעים נועזים, כל התמונה של המנה שמצלמים הופכת להרבה יותר מעניינת, כך שזה משהו שיהיה כדאי לכם לבחון אם אתם רוצים לעורר מעט עניין בתמונות.

כפי שאתם מבינים, יש לא מעט דברים שאתם יכולים לעשות בכדי להפוך את צילום האוכל שלכם להרבה יותר מרשים. אתם רק צריכים ליישם את הטיפים שהזכרנו.

הטיפים באדיבות אתר https://www.shlomi.net/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שולחנות וכסאות פלסטיק ילדים – האם זה פוגע בבריאותם?
ריהוט שנועד לשימוש ילדים בגילאים שונים כולל פעוטות חייב להיות שימושי ובטיחותי. הוא מיוצר בעיקר משני...
קרא עוד »
ספט 13, 2021
רשימת ספרי הקודש השלמה שהיא חובה לכל בית יהודי
כל בית יהודי דורש שיהיו בו ספרי קודש. ספרי הקודש הקיימים כיום הינם רבים ומגוונים. ניתן למצוא ספרים...
קרא עוד »
מרץ 13, 2019
הסכם ידועים בציבור אונליין – איך תדעו שזה כולל הכל
חתימה על הסכם ידועים בציבור אונליין מאוד נוחה ויעילה. צעד מסוג זה, שהוא חשוב בפני עצמו, מקנה לכם הסכם...
קרא עוד »
יונ 30, 2021