לחיים בריאים יותר עם שיטות מהמזרח

לחיים בריאים יותר עם שיטות מהמזרח

לא מעט אנשים מעוניינים לטייל במזרח בפרק זמן כלשהו בחייהם. ישנם אנשים אשר בוחרים לטייל במזרח לאחר שהם מסיימים את השירות הצבאי שלהם, ישנם אנשים אשר בוחרים לטייל במזרח כי הם מרגישים חסרי כיוון ותכלית בחייהם וישנם אנשים אשר זקוקים להפוגה בחיים שלהם ולכן בוחרים לטייל במזרח ולהנות מכל מה שהאזור מציע בו. לא סתם אנשים בוחרים לטייל דווקא במזרח. לכאורה, הרבה יותר נוח לטייל במדינות מפותחות יותר, אך המסתורין החבוי דווקא במזרח הופך את הטיול למרתק יותר, חוויתי יותר ומלמד יותר. לא מעט אנשים מסיקים תובנות חשובות על חייהם דווקא במזרח ולא מעט אנשים חוזרים מהמזרח הרחוק עם מסקנות מעשיות לחיי היומיום שלהם. לא פלא שגם בתחום הרפואה והבריאות לא מעט אנשים מוצאים מזור לכאבים שונים דווקא באמצעות שיטות מהמזרח, כמו לדוגמה צ'י קונג טיפולי.

מה מיוחד בשיטות ריפוי מהמזרח

כאמור, המזרח הרחוק מספק ללא מעט אפשרויות עבור כל אדם שמגיע אליו. לא מעט אנשים שמגיעים למזרח הרחוק, מוצאים את עצמם לומדים שיטות שונות שמאפשרים להם להתחבר אל עצמם, לגלות את הנפש שלהם ולחבר אותה לגוף שלהם ועוד. דוגמה לכך ניתן לראות אצל אמיר פרלמן, שגילה את נפלאות שיטת הצ'י קונג. שיטות הריפוי מהמזרח הרחוק מתבססות לא מעט על תנועה, על הרמוניה בין גוף לנפש, על דמיון מודרך, על תרגילי נשימות ועוד. מה שעומד בבסיס שיטות הריפוי מהמזרח היא הידיעה שאי הרמוניה נפשית וגופנית פוגעת במצב הגופני התקין של האדם ולא פעם מסבה לו כאבים גופניים שאין להם מזור ומרפא מלבד עבודה על הנפש והגוף והשבת ההרמוניה ביניהם. ואכן, לא מעט אנשים אשר התמידו בשיטות ריפוי מהמזרח הרחוק נוכחו לדעת שהן באמת עובדות.

שיטת צ'י קונג

אחת משיטות הריפוי מהמזרח הרחוק אשר מבטיחה חיים בריאים וטובים יותר לכל אדם שמנסה אותה היא שיטת הצ'י קונג. מדובר על שיטת ריפוי הדוגלת בין חיבור הגוף והנפש באמצעות תרגילי תנועה מיוחדים ותרגילי נשימות. אין ספק שכל אדם שמנסה ללמוד את השיטה וליישם אותה בצורה רצינית ואיכותית מבין על מה מדובר. שיטת הצ'י קונג חייבת להתבצע באופן מדויק ואיכותי על מנת שהיא אכן תהיה יעילה ולכן, חשוב לעבור קורס הדרכת צ'י קונג וללמוד אותה מהטובים ביותר בתחום.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה אינסטלטורים כל כך אוהבים לעבוד על ניאגרות סמויות
אחד הדברים היפים שקיימים היום היא ניאגרה סמויה. הניאגרות הסמויות מוסיפות הרבה מאוד יופי לחדר...
קרא עוד »
אוג 05, 2019
כך תמצאו מקום ליום הולדת 40
גיל 40 הוא גיל מרשים. כל אדם בשלב זה, הספיק לעבור דבר או שניים בחייו, להתאהב, אולי להתגרש, ילדים, קריירה,...
קרא עוד »
פבר 02, 2021
ביטוח סיעודי: למה זה חשוב?
ביטוח סיעודי חשוב מכיוון שהוא יכול לעזור לך לשלם עבור שירותים ותומכים לטווח ארוך כאשר אתה צריך אותם....
קרא עוד »
נוב 17, 2022