משחקים לכלבים

משחקים לכלבים- איזה משחק כדאי לקנות לכלב?

צעצועים לכלבים הם דבר חשוב מאוד. הם רלוונטיים לפיתוח הקשר האישי בין הכלב לבעליו אך מעבר לכך הם רלוונטיים בכדי להעסיק את הכלב ולהסב לו הנאה וכיף. כיום ניתן למצוא היצע רחב של משחקים לכלבים ולא מעט אנשים שמעוניינים לרכוש משחקים לכלב שלהם תוהים כיצד לבחור את המשחק המתאים לו ביותר. חשוב להקפיד על בחירת משחקים שהכלב שלכם ייהנה מהם ועל כן, לא פעם מדובר על ניסוי וטעיה. לעיתים רוכשים משחקים שבטוחים שהכלב ייהנה מהם  ומגלים כי הכלב לא אוהב אותם כלל. חשוב לבדוק מה הכלב שלהם אוהב ובהתאם לכך להשקיע במשחקים.

כיצד בוחרים צעצועים לכלבים?

כאמור, כלבים יודעים מה הם אוהבים והם יכולים גם לסמן לכם את זה. כדאי לרכוש מראש כמה סוגים של צעצועי כלבים ולתת לכלב להתנסות בהם. המשחקים שהכלב יבחר בהם פעם אחר פעם הם המשחקים שהוא יעדיף, לעומת משחקים שהוא ימנע מהם, כאשר ההימנעות שלו תעיד כי הוא לא מתחבר למשחקים הללו. בנוסף לכך, כאשר בוחרים צעצועים כדאי מאוד שתתחשבו מאוד בגודל של הכלב שלכם, בגיל שלו ועוד וזאת בכדי שתוכלו להתאים את הצעצוע בצורה המדויקת ביותר. צעצועים לגורים או לכלבים קטנים יהיו שונים מצעצועים המתאימים לגזעים שונים. חשוב לבחון את הדברים הללו טרם אתם רוכשים צעצועים לכלב שלכם.

איזה צעצועים כלבים גדולים אוהבים?

כלבים גדולים לרוב יעדיפו את המשחקים שניתן לנשוך אשר עושים שתי פעולות במקביל, מסייעים בעיסוי שיני הכלב וכן מעניקים את ההנאה המקסימלית. מומלץ לרכוש צעצועים נשיכים מחומרים טובים לכלבים הנוהגים לחדד את השיניים שלהם בכדי שישמרו זמן רב יותר. כלבים גם אוהבים חבל משחק, עצמות לכלבים ועוד. גורי כלבים יעדיפו צעצועים שהם יותר רכים יותר וכן צעצועים מרעישים ומאתגרים.

 

Share this post

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

טיפול בילדים על הספקטרום

נתונים חדשים ממרכזי הבקרה ומניעת מחלות באוטיזם, מראים שמספר האבחנות של ההפרעות על הספקטרום האוטיסטי ממשיך לעלות, ועולה על ההערכות השנתיות. עבור נותני הטיפול בילדים,

קרא עוד »

כל כמה זמן כדאי לספר כלב?

אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לשים אליהם הוא הוא הפרווה של הכלב. מלבד העובדה שהפרווה של הכלב חיונית לצורך שמירה על העור שלו, לספק לו

קרא עוד »